05 Серпня, 2019 р., 15:10
В селищі розпочато частковий ямковий ремонт доріг по вулицях Шевченко, Транспортна, Матросова, про що свідчать фото. Ремонтні роботи проводяться за кошти Семенівської селищної ради, згідно виділених коштів. Ремон доріг проводить ПП "Дорсервіс КПК". Про подальший хід виконання робіт буде надана додаткова інформація.
30 Липня, 2019 р., 10:31
Вчора, 29 липня 2019 року, раптово пішла з життя Даденко Наталія Сергіївна, спеціаліст І категорії відділу земельних відносин Виконавчого комітету  Семенівської селищної ради. Селищний голова Семенівської селищної ради, депутатський корпус,  Виконавчий комітет Семенівської селищної ради у ці скорботні дні висловлюють щирі співчуття рідним, друзям, знайомим. У  нашій пам’яті вона назавжди залишиться людиною, яку любили і поважали за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.
29 Липня, 2019 р., 14:21
Сьогодні, 29 липня 2019 року, відбулося засідання Виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яке пройшло під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Полупаном С.М. В ході засідання розглянуто наступні питання:
29 Липня, 2019 р., 14:20
Стаття 47 Конституції України закріплює право на оренду житла. Його реалізація здійснюється на підставі договору оренди, який є одним з видів цивільно-правових угод, спрямованих на тимчасову передачу майна орендодавця в користування наймачеві (на певний термін і за плату).
16 Липня, 2019 р., 11:03

09 Липня, 2019 р., 08:49
Територіальні органи Пенсійного фонду обчислюють страховий стаж  на підставі трудової книжки та за даними, що містяться в реєстрі застрахованих осіб (з 01.07.2000р.).

09 Липня, 2019 р., 08:42
Органи Пенсійного фонду Полтавської області завершили масові перерахунки пенсій з 01.07.2019р., виплата яких розпочата 4 липня.