25 Листопада, 2019 р., 08:20
Мітинг-реквієм в пам*ять жертв голодоморів в селищі Семенівка.
22 Листопада, 2019 р., 12:10
Напередодні Дня пам*яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 р.р. у Семенівському КЗДО "Малятко" (директор Світлана Орел) пройшла акція під назвою "Посієш квіти незабудки, щоб жила пам*ять у віках". На стенді зображена чорна мапа України. Діти паперовими квітами позначили місця на мапі, де відбулась трагедія нашого народу. Також вихованцям дитячого садочку показали виставку традиційних ляльок-мотанок "Ляльки для ненароджених", запалили свічку пам*яті та розповіли про хліб, про його значення у житті людини та бережливе і шанобливе ставлення до нього. Метою заходу є нагадування про померлих від голоду дітей України.
22 Листопада, 2019 р., 08:41
Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. Кожен українець знає, що Голодомор в Україні був штучним, що продукти в людей відбирали силою. І тривало це жахіття — 17 місяців. За цей час загинуло близько 4 млн чоловік (за деякими оцінками 12 млн).
21 Листопада, 2019 р., 15:16
Сьогодні свій 92-й день народження відзначив житель села Слюзівка, учасник бойових дій у Другій світовій війні Олексашенко Григорій Прокопович. З цієї нагоди до нього завітали в.о. старости Товстівського старостинського округу Надія Ворона та депутат Семенівської селищної ради Оксана Кадин, які щиро і сердечно привітали Григорія Прокоповича. Адже наш герой живе довге і цікаве життя. Після звільнення Полтавщини від нацистських окупантів, він 15-ти літнім юнаком вирушає до міста Харкова разом з воїнами-визволителями і проходить 3-х місячне навчання початкової військової підготовки. Потім його направляють до міста Вільнюс (Литва) на курси радистів. Після шести місяців навчання, він отримує дозвіл служити військовим радистом поблизу міста Кенігсбер, де служив до 1951 року. Григорій Прокопович отримував і відправляв засекречені військові радіограми. Після демобілізації повернувся в рідне село, де багато працював в місцевому колгоспі. Тут він зустрів дружину Віру, з якою народили, виховали та виростили двох доньок, з якою живуть дотепер. То ж прийміть наші вітання, шановний Григорій Прокопович. Багато-багато Вам років життя, щастя, злагоди і любові від дітей і онуків.
21 Листопада, 2019 р., 15:13
Сьогодні з нагоди Дня гідності і своботи, біля пам*ятника Тарасу Шевченку в селищі Семенівка, відбулись урочистості.
20 Листопада, 2019 р., 14:43
Сьогодні в приміщенні Семенівської селищної ради відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності. Торги проведені Приватним підприємством "ЗемІнвест" (місто Полтава). За результатами земельних торгів, проведених 20 листопада 2019 року об 11:00 год., продано строком на 10 років право оренди у розмірі річної орендної плати на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, для ведення фермерського господарства, розташовані за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області. Переможець земельних торгів пр лотах №№1,2- Громадянин Лазоренко Олег Володимирович, відповідно до частини 31 ст. 137 Земельного кодексу України протягом трьох банківських днів після проведення торгів та укладення договору оренди землі має сплатити до місцевого бюджету Семенівської селищної ради кошти за право користування земельними ділянками, яке набуто на торгах, на загальну суму 208593,95 (Двісті вісім тисяч п*ятсот дев*яносто три грн. 95 коп.) Кількість осіб, які прийняли участь в торгах-3 (три). Стартова річна орендна плата-40948,42 грн.
20 Листопада, 2019 р., 10:11
День Гідності та Свободи був затверджений указом п’ятого президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року “Про День гідності і свободи”. Згідно з документом, День гідності і свободи був введений для затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.
20 Листопада, 2019 р., 09:45
Свято Всесвітнього дня дитини починає свою історію з 50-х років минулого століття, коли Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести знаменний день до списку святкових. Кожній державі було запропоновано вибрати ту дату, яка максимально підходить для цієї мети, вказуючи в офіційних даних ООН інформацію про святкування Всесвітнього дня дитини 20 листопада. Варто зазначити, що в 1959 році саме цього дня була прийнята «Декларація прав дитини», а після – в 1989 – «Конвенція прав дитини».
19 Листопада, 2019 р., 10:38
Прийміть щирі вітання з професійним святом- Днем працівників гідрометеорологічної служби України.