Дата: від до Скинути

За ініціативи Мінветеранів Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці.   Подробиці – у інфографіці.

За ініціативи Мінветеранів Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці. Подробиці – у інфографіці.

14:48 16.04.2024

Коротко про виконання бюджету Семенівської селищної територіальної громади

Станом на 01.04.2024 року бюджет Семенівської селищної територіальної громади за доходами виконано на 99,14%, недовиконання склало 381 747,89 гривень. Основними податками та зборами, які наповнюють бюджет громади є:

13:39 16.04.2024

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

12:16 16.04.2024

Створено мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику

Застосунок надає можливість викликати поліцію через кнопку «SOS», без дзвінка на 102. У такому випадку спілкування телефоном з оператором можна уникнути, адже поліція приїде знаючи про специфіку випадку (домашнє насильство) за геолокацією або вказаною при реєстрації адресою. Кнопка виклику поліції, корисна інформація та контакти інших служб допомоги у випадках домашнього або гендерно зумовленого насильства, доступні тільки у прихованому інтерфейсі, доступ до якого має лише власниця телефону.

08:45 16.04.2024

До Дня чорнобильської трагедії розпочато виплату разової адресної допомоги за кошти обласного бюджету

Майже 38 років тому життя України та її прийдешніх поколінь розділилось на «до» і «після», адже 26 квітня 1986 року сталась найбільша в історії катастрофа в ядерній енергетиці – аварії на Чорнобильській АЕС. З того дня змінилось багато, але жахливі наслідки, завдане екологічне лихо та людські жертви вже не поправні та не можуть бути забутими.

08:29 16.04.2024