01 Листопада, 2019 р., 12:09
Є тaкa професiя – соцiaльний прaцiвник. I у першу недiлю листопaдa в Укрaїнi згiдно з Укaзом Президентa Укрaїни вiд 13.04.1999 № 374/99 вiдзнaчaють День прaцiвникa соцiaльної сфери.       Щиро вiтaємо iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.
01 Листопада, 2019 р., 08:50
Вчора в приміщенні Семенівської селищної ради відбувся семінар Сільськогосподарської дорадчої служби Полтавської області, на якому обговорювались питання зеленого туризму. Семенівський селищний голова Людмила Милашевич ознайомила присутніх з перспективами розвитку даної галузі туризму на території нашої об*єднаної громади.
31 Жовтня, 2019 р., 16:14
Сьогодні відбулось перепоховання воїна-захисника, уроженця села Степанівка (Степанівський старостинський округ) Сезька Михайла Федотовича (1902-1942 р.р.), який загинув у роки Другої світової війни під час тяжкого бою з нацистськими окупантами на Донеччині у травні 1942 року. Ця сумна, урочиста подія відбулась завдяки зусиллям Союзу пошукових загонів України (командир загону в Донецькій області Вадим Дехтяр), які привезли рештки Михайла Федотовича та дрібні особисті речі, що були знайдені у похованні. Через 77 років, чоловік, який пропав безвісти, повернувся до свого рідного села, на власне подвір*я, до власної оселі. Уже давно пішли у засвіти його дружина, старший син, які все своє життя чекали чоловіка і батька з війни. Лише менший син Василь Михайлович, разом з іншими нащадками, зустрічали та проводжали останнім шляхом до місцевого кладовища Михайла Федотовича, де його поховали поряд з дружиною. Хай буде пухом Вам земля! Дякуємо за Ваш героїзм, за Ваш подвиг, за те, що змогли захистити нас від німецьких нацистів. Сумуємо і пам*ятаємо.
30 Жовтня, 2019 р., 16:20
Сьогодні відбулась звітно-виборча конференція Семенівської районної громадської організації ветеранів. Фотозвіт.
30 Жовтня, 2019 р., 16:12
Сьогодні в Семенівському КЗДО " Малятко" (директор Світлана Орел) відбулось щорічне свято осені та урожаю "Часничок для борщу". Старша група "Веселка" (вихователі :Ірина Силенко, Олена Даценко, Тетяна Болдирєва) дарували незабутнє враження та емоції глядачам. Маленькі артисти звеселяли тематичними піснями, таночками та віршами.
30 Жовтня, 2019 р., 08:49

30 Жовтня, 2019 р., 08:35
Всеукраїнський громадський бюджет (ВГБ) – механізм залучення громадян до розподілу коштів державного бюджету шляхом подання актуальних проектів, визначення найбільш пріоритетних з них шляхом голосування, та контролю за реалізацією проектів переможців.
29 Жовтня, 2019 р., 13:07
Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яке провів заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Полупан. Розглянуто 13 питань. Прийняті відповідні рішення.
28 Жовтня, 2019 р., 10:46
Сьогодні відбулась щотижнева нарада виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яку провела Семенівський селищний голова Людмила Милашевич. На нараді підведені підсумки роботи минулого тижня, заплановані заходи на прийдешній тиждень та визначені виконавці.
28 Жовтня, 2019 р., 10:05
Сьогодні 75-ті роковини звільнення України від нацистських окупантів. Відбулось урочисте покладання квітів до пам*ятника Жертв нацизму у селищі Семенівка. У роки Другої світової війни на різних фронтах воювали, з кожним днем наближаючи перемогу наші земляки-полтавці. Ми у вічному боргу перед кожним із них — тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати Полтавщину, Україну і світ від нацистського поневолення.