Дата: від до Скинути

4 квітня відбулася робоча зустріч із фахівцями Кременчуцького районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області з представниками підприємств сільського господарства Семенівської громади під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Стеценка.

17:16 04.04.2024

Звіт Семенівської ДЮСШ за 2022, 2023-2024

Семенівська дитячо-юнацька спортивна школа - позашкільної навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, підготовку команд для участі у змаганнях різних рівнів: громади,  районного, обласного та всеукраїнського рівнів.Заснований 12 вересня 1995 року.

16:37 04.04.2024

Щиро вітаємо!

4 квітня День народження відзначає начальник Семенівської дільниці Кременчуцької об’єднаної філії АТ «Полтаваобленерго» Євгеній Іванцов.

08:19 04.04.2024

Інформує Північно-Східне міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Роз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Полтавській області Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Юлія Свириденко про ризики незадекларованої праці.

14:41 03.04.2024

Засідання бюджетної комісії

2 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку (голова — Валерій Книш) за участі селищного голови Людмили Милашевич.

11:13 03.04.2024

На Полтавщині діють програми навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Учасники бойових дій та особи, які отримали інвалідність внаслідок війни можуть взяти участь у експериментальному проєкті з організації навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. Вони безкоштовно здобувають обрану професію або вивчають освітню програму.

11:06 03.04.2024