22 Травня, 2019 р., 16:49
22 травня 2019 року на Семенівщину з робочою поїздкою завітав голова Полтавської обласної організації ветеранів Віктор Іванович Тесля. Він зустрівся з Семенівським селищним головою Л.Милашевич та активістами ветеранського руху – Л.Мазанько, І. Трофименком, Г.Дейнегою, Н.Трембач.
20 Травня, 2019 р., 16:19
20 травня 2019 року відбулась нарада  керівників закладів освіти Семенівської селищної ради.
16 Травня, 2019 р., 14:56
В День святого пророка Єремї 14 травня в селі Вереміївка Семенівської селищної ради громада села святкувала день села. Концертна програма, присвяченій цій події була насиченою, адже в ній брали участь участь:
09 Травня, 2019 р., 16:02
Ніколи не зітреться в пам’яті народній подвиг воїнів – переможців у Другій світовій війні, не забракне слів, щоб висловити їм свою вдячність та повагу. З кожним роком все менше очевидців тих подій  лишається в строю, та їх звитяжний подвиг і сьогодні є прикладом для внуків та правнуків, які обороняють Україну на її південних та східних рубежах.