Засідання бюджетної комісії

2 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку (голова — Валерій Книш) за участі селищного голови Людмили Милашевич.

11:13 03.04.2024

На Полтавщині діють програми навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Учасники бойових дій та особи, які отримали інвалідність внаслідок війни можуть взяти участь у експериментальному проєкті з організації навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. Вони безкоштовно здобувають обрану професію або вивчають освітню програму.

11:06 03.04.2024

У Семенівській громаді в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся ІІІ районний етап змагань з волейболу серед дівчат

На початку змагань присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв, які боролися за Україну з російськими окупантами.

15:45 02.04.2024

1 квітня стартувала нерестова заборона на вилов риби

Нерест – один із найважливіших періодів розвитку рибних популяцій, від успішності якого залежить якість і майбутня кількість водних біоресурсів у водоймах. Нерест – один із найважливіших періодів розвитку рибних популяцій, від успішності якого залежить якість і майбутня кількість водних біоресурсів у водоймах.

11:51 02.04.2024

Шановні громадяни, пам’ятайте!

Що в період воєнного стану в державі посилена відповідальність за самовільне спалювання, випалювання сухої рослинності або її залишків. Кожен акт підпалу – це злочин проти природи, за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність!

15:37 01.04.2024

Світлій пам’яті Сергія Ковері

Приголомшлива  звістка  про раптову, передчасну  смерть колеги Сергія Ковері останнього березневого  ранку  стиснула наші серця лещатами гіркого болю. Напередодні вихідних, як завжди щирий, привітний, толерантний, він спілкувався з нами,  будував  у думках робочі та особисті плани… І раптом  мить  спинилась назавжди…

13:36 01.04.2024

До уваги представників бізнесу та тих, хто шукає роботу!

Благодійна організація «Світло надії» спільно з міжнародними партнерами на території Полтавщини втілює проєкт «Підтримка відбудови соціальної та фінансової стійкості громад у постраждалих від війни громадах Сходу та Заходу України».

11:33 01.04.2024