Оприлюднення відомостей про проведення повідомної реєстрації колективних договорів (угод) До уваги суб’єктів сторін ведення колективних переговорів, що мають на меті укладення колективних договорів, територіальних угод, які підлягають реєстрації у відповідності до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів З 21 серпня 2019 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768 змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

09:42:29 25.01.2021