План роботи виконавчого комітету

ПЛАН  РОБОТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НА  2024 РІК

Січень

1. Про затвердження плану роботи  виконавчого комітету Семенівської селищної ради на 2024 рік.

2. Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали  заяви про отримання  компенсації витрат.

3. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4. Про проведення приписки громадян 2007 року народження до призовної дільниці третього відділу ТРЦК та СП.

5. Про присвоєння та впорядкування адреси об’єкту нерухомого майна.

Лютий

1. Про внесення змін до Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради

Березень

1.Про проведення 2-х місячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення    населених пунктів Семенівської  селищної  ради.

2.Про підготовку КП «Комунальник» до виконання робіт з благоустрою та озеленення населених пунктів громади у весняно-літній період.

3.Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали  заяви про отримання  компенсації витрат.

1. Про стан організації інклюзивного навчання закладах освіти громади.

2.Про роботу із зверненнями громадян  у виконавчому комітеті Семенівської селищної ради за І квартал 2024 року.

4.Про створення комісії зі списання майна комунальної власності Семенівської селищної ради.

5.Про створення комісії з обстеження технічного стану об’єктів комунальної власності.

Травень

1.Про підсумки проведення 2-х місячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення    населених пунктів Семенівської  селищної  ради.

2.Про облік дітей дошкільного віку на території Семенівської селищної ради.

Червень

1.Про затвердження Інструкції з підготовки пропозицій  до прогнозу бюджету Семенівської селищної територіальної громади.

2.Про затвердження плану заходів із складання прогнозу бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2025-2026 роки та проекту бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2025 рік.

Липень

1.Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

2. Про роботу із зверненнями громадян  у виконавчому комітеті Семенівської селищної ради за ІІ квартал 2024 року.

Серпень

1.Про  стан готовності  об’єктів соціальної сфери громади до осінньо-зимового періоду.

2.Про схвалення прогнозу бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2025-2026 роки.

3.Про затвердження плати за навчання та встановлення пільг.

4.Про затвердження плану заходів із відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора.

Вересень

1. Про стан підготовки житлово-комунального господарства громади до  роботи в осінньо-зимовий період 2024-25 років.

2.Про затвердження плану заходів із відзначення Дня захисників та захисниць України.

Жовтень

1.Про готовність закладів освіти громади до опалювального періоду 2024-2025 навчального року.

2.Про роботу із зверненнями громадян  у виконавчому комітеті Семенівської селищної ради за ІІІ квартал 2024 року.

1.Про стан дотримання законності та правопорядку на території громади.

2.Про стан виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту населених пунктів Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки в частині проведення спортиво-масових заходів.

Грудень

1.Про погодження Проєкту рішення про внесення змін  до Плану соціально-економічного розвитку Семенівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.

2.Про схвалення проєкту бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2025 рік.

3.Про роботу із зверненнями громадян  у виконавчому комітеті Семенівської селищної ради за ІV квартал 2024 року.