Постійні комісії Семенівської селищної ради

Постійні комісії селищної ради

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ

СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до законодавства  для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання селищної ради, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету, Семенівська селищна рада на другому пленарному засіданні першої сесії восьмого скликання 04.12.2020 року утворила постійні комісії та обрала їх голів.

Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна  та соціально-економічного розвитку:

Книш Валерій Євгенович

Члени постійної  комісії:

Власюк Лариса Михайлівна Плужник Олег Вікторович, Семигреєнко Сергій Васильович, Сурков Олександр Сергійович

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, природокористування, охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства, містобудування та будівництва:

Мидловець Роман Миколайович

Члени постійної  комісії:

Бонтлаб Катерина Анатоліївна, Бугаєць Юрій Іванович, Кисліченко Сергій Анатолійович, Силенко Микола Миколайович; Скрипка Андрій Геннадійович.

Постійна комісії з питань охорони здоров’я, соціального розвитку,

соціального захисту:

На цей час не обрано

Члени постійної  комісії:

Забара Микола Петрович,  Іщенко Володимир Петрович, Тарапунець Тетяна Григорівна, Хоменко Олена Михайлівна, Погрібний Михайло Михайлович.

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту

Календарь Інна Іванівна

Члени постійної  комісії:

Іващенко Людмила Миколаївна, Сирота Сергій Гаврилович, Яровий Віктор Олексійович.

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та запобігання корупції:

Юрченко Віктор Васильович

Члени постійної  комісії:

Голодний Василь Петрович, Даценко Артем Андрійович, Вакула Любов Василівна.