Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада

Полтавська область, Семенівський район

Постійні комісії Семенівської селищної ради

Керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання селищної ради, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету, Семенівська селищна рада утворила та обрала голів постійних комісій селищної ради.

І. Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та податків :

  1. Вакула Любов Василівна –  голова комісії, депутат 22-го виборчого округу
  2. Мартян Віра Василівна – депутат 5-го виборчого округу
  3. Попович Сергій Миколайович - депутат 8-го виборчого округу
  4. Качан Олена Михайлівна - депутат 18-го виборчого округу
  5. Даценко Артем Андрійович - депутат 39-го виборчого округу
  6. Чаленко Лідія Вадимівна - депутат 29-го виборчого округу

 

ІІ. Постійна комісія з питань соціального розвитку, комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та торгівельно-побутового обслуговування :

  1. Клочко Тамара Миколаївна - голова комісії, депутат 34-го виборчого округу
  2. Цилюрик Надія Миколаївна - депутат 1-го виборчого округу
  3. Тарапунець Тетяна Григорівна - депутат 36-го виборчого округу
  4. Бибик Світлана Григорівна - депутат 37-го виборчого округу
  5. Тищенко Сергій Олександрович - депутат 28-го виборчого округу
  6. Павленко Інна Юріївна - депутат 32-го виборчого округу

 

ІІІ. Постійна комісія з питань соціального захисту і охорони здоров’я, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту:

  1. Кононович Тетяна Іванівна -  голова комісії, депутат 34-го виборчого округу
  2. Данилевська Тетяна Миколаївна - депутат 35-го виборчого округу
  3. Лисенко Анатолій Михайлович - депутат 10-го виборчого округу
  4. Коба Тамара Федорівна - депутат 13-го виборчого округу
  5. Орел Світлана Миколаївна - депутат 14-го виборчого округу
  6. Кадин Оксана Миколаївна - депутат 38-го виборчого округу

 

IV. Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, природокористування та охорони навколишнього середовища:

  1. Синенко Валерій Дмитрович -  голова комісії, депутат 15-го виборчого округу
  2. Баган Валентина Миколаївна - депутат 25-го виборчого округу
  3. Повід Тетяна Михайлівна - депутат 16-го виборчого округу
  4. Семергей Василь Васильович - депутат 17-го виборчого округу
  5. Здор Світлана Сергіївна - депутат 19-го виборчого округу
  6. Пасько Володимир Васильович - депутат 23-го виборчого округу
  7. Прихно Руслана Іванівна - депутат 21-го виборчого округу

 

V. Постійна комісія з питань законності, правопорядку та боротьби зі:

  1. Липій Василь Володимирович -  голова комісії, депутат 6-го виборчого округу
  2. Лінченко Андрій Миколайович - депутат 24-го виборчого округу
  3. Мазанько Олег Володимирович - депутат 2-го виборчого округу
  4. Семигреєнко Максим Сергійович - депутат 7-го виборчого округу
  5. Петренко Антоніна Михайлівна - депутат 12-го виборчого округу
  6. Романов Олександр Володимирович - депутат 30-го виборчого округу

 

VI. Постійна комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції:

  1. Курас Лідія Іванівна -  голова комісії, депутат 31-го виборчого округу
  2. Маруніч Віра Петрівна - депутат 3-го виборчого округу
  3. Удовиченко Ірина Анатоліївнам - депутат 4-го виборчого округу
  4. Кащенко Людмила Миколаївна - депутат 26-го виборчого округу
  5. Дреєва Ольга Миколаївна - депутат 27-го виборчого округу

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь