Повідомлення

Семенівська селищна рада Семенівського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом  Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області “ Про встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Семенівської селищної ради  на 2019 рік”.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування , задоволення потреб громадян та інтересів суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних  прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до полстанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 38200, вул. Незалежності (Леніна), 44 А, смт. Семенівка, Семенівський район, Полтавська область, Виконавчий комітет Семенівської селищної ради.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

Селищний голова            ____________________       Л.П.Милашевич

Аналіз   регуляторного  впливу до проекту рішення Семенівської селищної  ради «Про встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Семенівської селищної ради  на 2019 рік».

Додатки до аналізу впливу регуляторного акта до проекту рішення «Про встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Семенівської селищної ради  на 2019 рік»

Рішення Про встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Семенівської селищної ради  на 2019 рік