Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада

Полтавська область, Семенівський район

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2018 рік

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акту — проекту рішення сесії Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області “ Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2018 рік”

 

           Семенівська селищна рада  Семенівського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області “Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2018 рік”.

           Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об*єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб*єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що зумовлює надходження додаткових коштів до селищного бюджету та створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

            Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до полстанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

             Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 38200, вул. Незалежності (Леніна), 44 А, смт. Семенівка, Семенівський район, Полтавська область, Виконавчий комітет Семенівської селищної ради.

             Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

             Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

 

Селищний голова                                                                  Л. П. Милашевич

 

Завантажити повну версію документа

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь