Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада

Полтавська область, Кременчуцький район

Повідомлення «Про затвердження порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки в межах населених пунктів Семенівської селищної ради на 2018 рік»

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Зміст проекту рішення:

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Семенівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження порядку встановлення розмірів орендної плати  за земельні ділянки в межах населених пунктів Семенівської селищної ради на 2018 рік» та аналізу регуляторного впливу до нього на виконання вимог Податкового кодексу України.

Проект регуляторного акту  передбачає встановлення в межах населених пунктів Семенівської селищної ради розмірів орендної плати  за земельні ділянки в межах населених пунктів Семенівської селищної ради, які будуть діяти з 01.01.2018 року.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради, вул. Незалежності, 44А смт. Семенівка, Семенівський район, Полтавська область, 38200.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Семенівської селищної ради http://semenivska.gromada.org.ua.

Строк приймання зауважень та пропозицій: один місяць з дня оприлюднення на офіційному сайті регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: письмово.

Перелік документів для ознайомлення:  

Проект рішення Семенівської селищної ради «Про затвердження порядку встановлення розмірів орендної плати  за земельні ділянки в межах населених пунктів Семенівської селищної ради на 2018 рік»; аналіз регуляторного впливу, висновки до проекту регуляторного акту.

 

Селищний голова                                                                                  Л. П. Милашевич

 

Завантажити повну версію документа

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь