Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада

Полтавська область, Семенівський район

Проект рішення про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Семенівської об’єднаної територіальної громади у 2020 році

 

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акту  - проекту рішення сесії Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області «Про вcтановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Семенівської об'єднаної  територіальної  громади у 2020році»

 

          Семенівська селищна рада Семенівського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом  Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області «Про вcтановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Семенівської об'єднаної  територіальної  громади у 2020році».

          Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та інтересів суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних  прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

           Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 38200, вул. Незалежності (Леніна), 44 А, смт. Семенівка, Семенівський район, Полтавська область, Виконавчий комітет Семенівської селищної ради.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

 

 

 

Селищний голова            ____________________       Л.П.Милашевич

 

Аналіз регуляторного впливу

Про вcтановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Семенівської об'єднаної територіальної  громади у 2020  році.

 

 

25.04.2019 р.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь