Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проєкти рішень виконавчого комітету

10.05.2024

1.Про  затвердження плану заходів  проходження бюджетного процесу Семенівської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки.     Додатки:  1  2  3  4

2.Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяви про отримання компенсації витрат     Додаток 1

3.Про надання Пітірімовій Дар’ї Вячеславівні, 29.06.2008 р.н.,  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

4ро надання  Пітірімову Всеволоду Вячеславовичу, 10.10.2018 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

5.Про відшкодування витрат на поховання.

6.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади (відшкодування за встановлення пам`ятників загиблим військовослужбовцям)

7.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади (УБД)

8.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади (лікування)