Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Профілактична робота

Відбулися засідання міждисциплінарних команд

Сьогодні, 21 лютого, проведені засідання міждисциплінарних команд з питань організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дитини-сироти.

14:41:06 21.02.2022

Працівники служби у справах дітей Семенівської селищної ради відвідали сім’ї, які потребують соціальної підтримки

16 лютого, працівниками служби у справах дітей Семенівської селищної ради відвідано сім’ї, які потребують соціальної підтримки в селах Великі Липняги та Байрак.

08:29:25 17.02.2022

Працівники служби у справах дітей  здійснили виїзд в  с. Степанівка, с. Крива Руда

З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, що проживають у  сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, сьогодні, 15 лютого, працівниками служби у справах дітей  здійснено виїзд в  с. Степанівка, с. Крива Руда.

15:35:04 15.02.2022

Відвідано сім'ї, які потребують соціальної підтримки

7 лютого, за участі  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради,  працівників служби у справах дітей  та  центру  надання соціальних послуг відвідано сім’ї, які потребують соціальної підтримки в селах Крива Руда і Степанівка.

08:05:46 09.02.2022