Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Профілактична робота

Працівниками служби у справах дітей Семенівської селищної ради здійснено виїзд в с. Богданівка

З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування та дітей, що виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, сьогодні, 12 жовтня, працівниками служби у справах дітей Семенівської селищної ради здійснено виїзд в с. Богданівка.

09:55:47 13.10.2021

Працівниками служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради продовжується спільна робота, щодо виявлення дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та швидкого реагування на повідомлення про такі родини. Сьогодні, 07.10.2021 року здійснено спільний виїзд по селах Заїчинці та Біляки.

16:12:27 07.10.2021