Профілактична робота

Служба у справах дітей селищної ради інформує

У  рамках  проекту  ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» та з метою з’ясування  забезпечення потреб дітей,  влаштованих на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду та виховання,  з 15.08.2022 по 19.08.2022 року службою у справах дітей спільно з КУ «Центр надання соціальних послуг» селищної ради здійснені спільні виїзди по сім’ях громади, до яких  з початком воєнного стану в Україні повернулися діти окресленої категорії.

09:34:48 22.08.2022

Продовжується робота щодо контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей

Незважаючи на складну ситуацію в Україні на  території Семенівської громади продовжується робота щодо контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування  та  дітей  у  сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

10:52:08 29.07.2022

Відбулися засідання міждисциплінарних команд

Сьогодні, 21 лютого, проведені засідання міждисциплінарних команд з питань організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дитини-сироти.

14:41:06 21.02.2022