Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

П'яте пленарне засідання

17.03.2021

 1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.  Додатки:  1  2  3  4  5
 2. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Семенівської селищної територіальної громади.  План заходів
 3. Про затвердження залишків бюджетних коштів, переданих районним бюджетом, які утворилися станом на 01.01.2021 року.
 4. Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Семенівської селищної ради.  Форми:  план        звіт  
 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2020 рік КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради. Додатки:  1    4
 6. Про затвердження комплексної програми соціального захисту населення Семенівської селищної ради на 2021-2025 роки. Напрями і заходи Програми 
 7. Про надання соціальних послуг у відділенні денного перебування  Комунальної  установи  «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.
 8. Про затвердження тарифів на платні  соціальні послуги, які надаються  Комунальною установою «Центр  надання соціальних послуг»  Семенівської селищної ради.
 9. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Семенівської селищної ради Кременчуцького району на 2021 – 2025 роки.
 10. Про заходи по забезпеченню управління майном комунальної власності Семенівської селищної територіальної громади в особі Семенівської селищної ради.
 11. Про створення комунального закладу Центральний будинок культури Семенівської селищної ради.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки із земель промисловості та передачу  її в оренду громадянину Верменичу Тарасу Володимировичу. 
 13. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у громадянина Верменича Тараса Володимировича.
 14. Про укладення на новий строк договорів оренди земельних ділянок, що перебувають в оренді у фізичної особи - підприємця Степаненко Лілії Іванівни. 
 15. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Гаврися Геннадія Васильовича.
 16. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у приватного нотаріуса Литвин М.І.
 17. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи - підприємця Степаненка Олександра Васильовича.
 18. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи - підприємця Кравченка Валентина Сергійовича.
 19. Про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Нетьоміна Олександра Ілліча.
 20. Про укладення на новий строк договорів оренди земельних ділянок, що перебувають в користуванні на умовах оренди в ПСП «Дружба».
 21. Про резервування земельної ділянки комунальної власності, у подальшому для відведення під кладовище.
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 23. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2020 рік  КП «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.  Додатки:  1   2
 24. Про тимчасове делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора