Регуляторні акти на 2022 рік

Керуючись відповідними статтями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України, ст.64 Бюджетного кодексу України, Законом України  “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, для зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, активне сприяння соціально-економічному розвитку територіальної громади, селищна рада на пленарному засіданні четвертої сесії восьмого скликання, яке відбулось 12 липня 2021 року, прийняла рішення у сфері регуляторної політики, які набирають чинності з 01.01.2022 року:

Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування

Про встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Семенівської селищної ради.

Про встановлення транспортного податку як складової податку на майно

Про встановлення податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки

Про встановлення туристичного збору