Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Сектор поліцейської діяльності №1 ВП №1 КРУП ГУНП в Полтавській області

Продовжується робота щодо реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Сьогодні під час робочої зустрічі заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Юрій Стеценко спільно з заступником начальника Кременчуцького районного управління з превентивної діяльності ГУНП в Полтавській області полковником поліції Артемом Солтаном та заступником начальника відділу превенції Кременчуцького РУ ГУНП в Полтавській області майором поліції Сергієм Григор’євим обговорили деталі проєкту «Поліцейський офіцер громади», вимоги до його реалізації, а також етапи відбору кандидатів на посаду.

14:40:53 29.12.2023

З метою ефективного пошуку зниклих безвісті дітей та сімей в Україні розроблено мобільний застосунок Reunite Ukraine

З метою ефективного пошуку та возєднання зниклих дітей та сімей в Україні,  ГУНП в Полтавській області Національною поліцією в Україні розроблено мобільний застосунок Reunite Ukraine, спільно з «Find My Parent», як універсальний інструмент пошуку дітей, які зникли чи з якими втрачено зв’язок, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, були змушені виїхати за межі України або були незаконно депортовані.

09:49:51 25.12.2023

Кіберполіція попереджає про шахрайство під виглядом фейкових ботів провідних українських організацій

Зловмисники у месенджерах створюють клони ботів та фішингові посилання нібито на ресурси провідних українських організацій, зокрема енергетичних компаній. Кінцевою метою шахраїв є збір конфіденційних даних користувачів з метою привласнення їх заощаджень.

16:33:31 12.12.2023

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ!

Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну роботу та регулярні попередження з боку поліції, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами шахраїв усіх видів.  

10:46:12 30.11.2023

Проведено робочу зустріч із представниками поліції

Вчора, 27 листопада, селищний голова Людмила Милашевич провела робочу зустріч із начальником відділу поліції №1 Кременчуцького районного управління ГУНП в Полтавської області полковником Сергієм Джулаєм та його заступником майором Богданом Єременком.

10:51:03 28.11.2023

Цими вихідними працівники Сектору поліцейської діяльності №1 ВП №1 ГУ НП України в Полтавській області спільно з ветеранами органів внутрішніх справ посадили фруктовий сад

Цими вихідними працівники Сектору поліцейської діяльності №1 ВП №1 ГУ НП України в Полтавській області спільно з ветеранами органів внутрішніх справ посадили фруктовий сад. Зробили це до 40–річчя побудови приміщення райвідділу поліції. Всього було висаджено 50 фруктових дерев: яблунь, груш, слив та черешень.

13:44:47 30.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора