Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Семенівська філія Полтавського обласного центру зайнятості

Сьогодні відбувся черговий вебінар із загальних питань зайнятості

Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних спеціалістами сектору  активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ систематично проводяться інформаційні семінари для безробітних громадян. Так, 30 вересня 2021 року  відбувся черговий вебінар із загальних питань зайнятості.

14:31:36 30.09.2021

Проведено міні-ярмарок вакансій

Одним із способів прискорення працевлаштування клієнтів служби зайнятості є презентації роботодавців, ярмарки та міні-ярмарки вакансій. Так, фахівцями Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ    07 липня 2021 року організовано та проведено міні-ярмарок вакансій  для ТОВ «Глобинський м»ясокомбінат». На сьогодні у підприємстві наявні вакансії  укладальника-пакувальника, стікерувальника, формувальника ковбасних виробів, оператора механізованих та автоматизованих складів, водіїв автотранспортних засобів та ін.

13:19:23 08.07.2021