Семенівське управління Кременчуцької філії Полтавського ОЦЗ

Офіційне працевлаштування, трудова міграція та експлуатація праці. Шахрайтво при працевлаштуванні

Небезпека нелегального працевлаштування, як і заробітної плати «в конверті», полягає не стільки в тому, що бюджет позбавляється коштів у вигляді несплачених податків та відрахувань до Пенсійного фонду, а й у тому, що громадяни ризикують в першому випадку втратити право на пенсію, а в другому – її частину, оскільки при її обчисленні враховується розмір зарплати.

13:42:11 27.01.2022

Актуальні професії листопада: швачки, водії, підсобники, продавці, електрогазозварники

У кінці осені найактуальніші на ринку праці області професії, на які є постійний попит роботодавців, майже не змінювались. Це, як і в інші місяці, швачки, водії, підсобні робітники, продавці тощо.

11:17:09 24.12.2021

«Тіньова» зайнятість, так звана заробітна плата в «конвертах»

«Тіньова» зайнятість, так звана заробітна плата в «конвертах» – це проблемні явища, які на жаль, все ще залишаються актуальними в наш час, адже використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на життя людини.

11:01:03 23.11.2021