Шоста (позачергова) сесія восьмого скликання

10.12.2021

1.Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.   Додатки:   2    3         Пояснювальна

2.Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Семенівської селищної ради на 2022 рік.

3.Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Семенівської селищної ради.

4.Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ