Новини відділу соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради

11 Квітня, 2019 р., 13:16
10 квітня працівники Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради взяли участь у семінарі щодо протидії торгівлі людьми, який проводила БО «Світло надії» (м. Полтава). Цього ж дня начальником Центру Жанною Омельченко проведено робочу нараду з фахівцями із соціальної роботи. За підсумками роботи, у І кварталі зареєстровано 93 повідомлення про дитину, сім’ю, особу, яка перебуває у складних життєвих обставинах (за аналогічний період 2018 року – 76 повідомлень). Проведено 93 оцінки потреб та складено 163 висновки, за результатами яких, на обліку сімей СЖО станом на 01.04.2019 перебуває 92 родини (у І кварталі 2018 року – 75), з них під соціальним супроводом фахівців – 51 (у І кварталі 2018 року – 33). Категорії населення, з якими працювали протягом кварталу: сім’ї, в яких є ризик соціального сирітства (у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, схильні до вживання алкогольних напоїв); одинокі матері (батьки); постраждалі від жорстокого поводження та насильства; особи, що перебувають у конфлікті з законом; сім’ї, де один чи кілька членів мають інвалідність; сім’ї опікунів/піклувальників; діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, багатодітні родини та ін. Фахівцями із соціальної роботи перевірено цільове використання батьками державної допомоги при народженні дитини у 61 сім’ї ОТГ, допомоги по догляду за хворою дитиною – в 1 сім’ї; обстежено матеріально-побутові умови у 103 сім’ях. Проведено 63 інформаційно-просвітницьких заходи. З початку року влаштовано до Полтавського центру соціально-психологічної реабілітації 2-х дітей, до Кременчуцького будинку дитини 1 дитину. Готується для подання до суду 1 позовна заява про позбавлення батьківських прав. На травень 2019 року заплановано проведення розширеного засідання комісії з питань роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, на яке будуть запрошені отримувачі соціальних послуг, що перебувають на обліку Центру соціальної підтримки сімей та дітей.
25 Березня, 2019 р., 10:06
20 березня, Центром соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради організовано проведення заходу в Семенівському НВК №1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради для учнів старших класів під назвою «Адреналін». Бути його ведучим запрошено Дениса Мельника (м. Хорол).
18 Березня, 2019 р., 16:33
15 березня, фахівці із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради взяли участь у навчальному семінарі-тренінгу, що проходив в м. Хорол. Метою семінару було підвищення кваліфікації фахівців соціальної сфери об’єднаних територіальних громад.
25 Лютого, 2019 р., 15:15
Сьогодні, 25 лютого, начальником Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради Жанною Омельченко, була проведена спільна нарада фахівців з соціальної роботи  з старостами старостинських округів Семенівської громади та спеціалістами Управління соціального захисту Семенівської РДА.
21 Лютого, 2019 р., 15:30
Минулого тижня фахівцями із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради проведено заходи до Дня спонтанного прояву доброти.
18 Січня, 2019 р., 09:59
ПРОВЕДЕНО ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНУ НАРАДУ
01 Грудня, 2018 р., 12:38
30 листопада 2018 року, на території с. Товсте комісією в складі заступника селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Оніпко А.М., начальника відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді Омельченко Ж.В., фахівця із соціальної роботи Політько В.М. виявлено без конкретного місця проживання громадянку N, разом з якою знаходилась двохрічна дитина.
26 Жовтня, 2018 р., 15:53
На території Липнягівського старостинського  округу проживає Лісовенко Євгеній Іванович,
19 Жовтня, 2018 р., 14:53
Вчора, 18 жовтня, в Семенівських НВК № 1 та  НВК № 2 Семенівської селищної ради пройшли акції під назвою «Хода за свободу" (Walk for Freedom) - Всесвітня акція спрямована на підвищення рівня обізнаності населення  з протидії  торгівлі людьми та об'єднання  зусиль для подолання  хвороби  21-го століття.