Новини відділу соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради

18 Березня, 2019 р., 16:33
15 березня, фахівці із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради взяли участь у навчальному семінарі-тренінгу, що проходив в м. Хорол. Метою семінару було підвищення кваліфікації фахівців соціальної сфери об’єднаних територіальних громад.
25 Лютого, 2019 р., 15:15
Сьогодні, 25 лютого, начальником Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради Жанною Омельченко, була проведена спільна нарада фахівців з соціальної роботи  з старостами старостинських округів Семенівської громади та спеціалістами Управління соціального захисту Семенівської РДА.
21 Лютого, 2019 р., 15:30
Минулого тижня фахівцями із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради проведено заходи до Дня спонтанного прояву доброти.
18 Січня, 2019 р., 09:59
ПРОВЕДЕНО ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНУ НАРАДУ
01 Грудня, 2018 р., 12:38
30 листопада 2018 року, на території с. Товсте комісією в складі заступника селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Оніпко А.М., начальника відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді Омельченко Ж.В., фахівця із соціальної роботи Політько В.М. виявлено без конкретного місця проживання громадянку N, разом з якою знаходилась двохрічна дитина.
26 Жовтня, 2018 р., 15:53
На території Липнягівського старостинського  округу проживає Лісовенко Євгеній Іванович,
19 Жовтня, 2018 р., 14:53
Вчора, 18 жовтня, в Семенівських НВК № 1 та  НВК № 2 Семенівської селищної ради пройшли акції під назвою «Хода за свободу" (Walk for Freedom) - Всесвітня акція спрямована на підвищення рівня обізнаності населення  з протидії  торгівлі людьми та об'єднання  зусиль для подолання  хвороби  21-го століття.