Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада

Полтавська область, Семенівський район

Новини відділу соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради

24 Жовтня, 2019 р., 08:42
РОБОТА З СІМ’ЯМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ
23 Липня, 2019 р., 07:57
19 липня начальником Центру Жанною Омельченко проведено методичну нараду для фахівців із соціальної роботи. Підбито підсумки роботи за І півріччя 2019 року, за якими, з січня по липень, зареєстровано 126 повідомлень про дитину, сім’ю, особу, яка перебуває у складних життєвих обставинах. Проведено 126 оцінок потреб та складено 207 висновків, за результатами яких, на обліку сімей СЖО станом на 01.07.2019 перебуває 124 родини. З них під соціальним супроводом фахівців – 73. Фахівцями із соціальної роботи перевірено цільове використання батьками державної допомоги при народженні дитини у 115 сім’ях ОТГ, допомоги по догляду за хворою дитиною – в 1 сім’ї; обстежено матеріально-побутові умови у 174 сім’ях. Проведено 107 інформаційно-просвітницьких заходів.
30 Травня, 2019 р., 13:53
29 травня проведено розширене засідання комісії з питань роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Розглянуто питання про стан виховання та догляду за дітьми в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, про роботу з особами, які перебувають на обліку Центру соціальної підтримки сімей та дітей (інформували фахівці із соціальної роботи Т.Чернета, С.Палій, А.Балацирь, М.Голодна, Л.Кузніцова,  В.Сірченко). В роботі комісії взяли участь селищний голова Л.Милашевич, заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань А.Оніпко, в.о. старост Веселоподільського, Липнягівского, Степанівського, Товстівського, Вереміївського старостинських округів, представники служби у справах дітей, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Семенівського відділення поліції, відділів селищної ради. З 22-х родин, запрошених на засідання, з’явились 15. Батьків попереджено про належне виконання  батьківських обов’язків, а саме: забезпечення дітей одягом, взуттям, які відповідають сезону та потребам, харчуванням, засобами гігієни, ліками (за потреби), книгами, іграшками, ін. речами, необхідними для повноцінного розвитку; наведення порядку в будинку та на подвір’ї, проведення ремонту (за потреби), дотримання санітарно-гігієнічних норм; змістовне проведення дітьми літніх канікул; неприпустимість залишення їх без нагляду; витрачання не за призначенням державної соціальної допомоги на дітей; зловживання алкогольними напоями, жорстокого поводження, проявів насильства щодо дітей. По кожній сім’ї членами комісії прийнято відповідне рішення щодо захисту прав та інтересів дітей.
29 Травня, 2019 р., 13:14
Фахівці із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей селищної ради, в рамках реалізації ініціативи «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Полтавській області», взяли участь у дводенному тренінгу «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми», що проходив в м. Полтава та був організований і проведений Благодійною організацією «Світло надії». Фахівці отримали сертифікати про проходження навчання та необхідні знання для проведення відповідної роботи та надання необхідних соціальних послуг жителям Семенівської ОТГ. Дякуємо організаторам та тренерам Тетяні Ісаєвій і Світлані Большевій за змістовність, атмосферу заходу та співпрацю з питань соціального спрямування.
11 Квітня, 2019 р., 13:16
10 квітня працівники Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради взяли участь у семінарі щодо протидії торгівлі людьми, який проводила БО «Світло надії» (м. Полтава). Цього ж дня начальником Центру Жанною Омельченко проведено робочу нараду з фахівцями із соціальної роботи. За підсумками роботи, у І кварталі зареєстровано 93 повідомлення про дитину, сім’ю, особу, яка перебуває у складних життєвих обставинах (за аналогічний період 2018 року – 76 повідомлень). Проведено 93 оцінки потреб та складено 163 висновки, за результатами яких, на обліку сімей СЖО станом на 01.04.2019 перебуває 92 родини (у І кварталі 2018 року – 75), з них під соціальним супроводом фахівців – 51 (у І кварталі 2018 року – 33). Категорії населення, з якими працювали протягом кварталу: сім’ї, в яких є ризик соціального сирітства (у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, схильні до вживання алкогольних напоїв); одинокі матері (батьки); постраждалі від жорстокого поводження та насильства; особи, що перебувають у конфлікті з законом; сім’ї, де один чи кілька членів мають інвалідність; сім’ї опікунів/піклувальників; діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, багатодітні родини та ін. Фахівцями із соціальної роботи перевірено цільове використання батьками державної допомоги при народженні дитини у 61 сім’ї ОТГ, допомоги по догляду за хворою дитиною – в 1 сім’ї; обстежено матеріально-побутові умови у 103 сім’ях. Проведено 63 інформаційно-просвітницьких заходи. З початку року влаштовано до Полтавського центру соціально-психологічної реабілітації 2-х дітей, до Кременчуцького будинку дитини 1 дитину. Готується для подання до суду 1 позовна заява про позбавлення батьківських прав. На травень 2019 року заплановано проведення розширеного засідання комісії з питань роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, на яке будуть запрошені отримувачі соціальних послуг, що перебувають на обліку Центру соціальної підтримки сімей та дітей.
25 Березня, 2019 р., 10:06
20 березня, Центром соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради організовано проведення заходу в Семенівському НВК №1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради для учнів старших класів під назвою «Адреналін». Бути його ведучим запрошено Дениса Мельника (м. Хорол).
18 Березня, 2019 р., 16:33
15 березня, фахівці із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради взяли участь у навчальному семінарі-тренінгу, що проходив в м. Хорол. Метою семінару було підвищення кваліфікації фахівців соціальної сфери об’єднаних територіальних громад.
25 Лютого, 2019 р., 15:15
Сьогодні, 25 лютого, начальником Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради Жанною Омельченко, була проведена спільна нарада фахівців з соціальної роботи  з старостами старостинських округів Семенівської громади та спеціалістами Управління соціального захисту Семенівської РДА.
21 Лютого, 2019 р., 15:30
Минулого тижня фахівцями із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради проведено заходи до Дня спонтанного прояву доброти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь