Новини відділу соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради

11 Лютого, 2020 р., 09:48
ПАТРОНАТ – ОСОБЛИВИЙ ВИД ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
03 Лютого, 2020 р., 13:14
Сьогодні, 03.02.2020 року, в приміщенні Семенівської селищної ради, проведено організаційно-методичну нараду для фахівців із соціальної роботи. Нараду провела начальник центру соціальної підтримки сімей та дітей Жанна Омельченко. Також в нараді взяв участь Євген Темник- інспектор з ювенальної превенції Семенівського відділення поліції.
27 Грудня, 2019 р., 08:58
Проведено навчання для працівників Центру соціальної підтримки сімей та дітей.
17 Грудня, 2019 р., 09:05
Днями заступник Семенівського селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Алла Оніпко, начальник центру соціальної підтримки сімей та дітей Жанна Омельченко, фахівець із соціальної роботи Валентина Політько відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують уваги та підтримки на території села Новоселиця. В ході спілкування з родинами визначено проблемні питання, які найближчим часом, по можливості, будуть вирішені.
24 Жовтня, 2019 р., 08:42
РОБОТА З СІМ’ЯМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ
23 Липня, 2019 р., 07:57
19 липня начальником Центру Жанною Омельченко проведено методичну нараду для фахівців із соціальної роботи. Підбито підсумки роботи за І півріччя 2019 року, за якими, з січня по липень, зареєстровано 126 повідомлень про дитину, сім’ю, особу, яка перебуває у складних життєвих обставинах. Проведено 126 оцінок потреб та складено 207 висновків, за результатами яких, на обліку сімей СЖО станом на 01.07.2019 перебуває 124 родини. З них під соціальним супроводом фахівців – 73. Фахівцями із соціальної роботи перевірено цільове використання батьками державної допомоги при народженні дитини у 115 сім’ях ОТГ, допомоги по догляду за хворою дитиною – в 1 сім’ї; обстежено матеріально-побутові умови у 174 сім’ях. Проведено 107 інформаційно-просвітницьких заходів.