Новини відділу соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради

27 Грудня, 2019 р., 08:58
Проведено навчання для працівників Центру соціальної підтримки сімей та дітей.
17 Грудня, 2019 р., 09:05
Днями заступник Семенівського селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Алла Оніпко, начальник центру соціальної підтримки сімей та дітей Жанна Омельченко, фахівець із соціальної роботи Валентина Політько відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують уваги та підтримки на території села Новоселиця. В ході спілкування з родинами визначено проблемні питання, які найближчим часом, по можливості, будуть вирішені.
24 Жовтня, 2019 р., 08:42
РОБОТА З СІМ’ЯМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ
23 Липня, 2019 р., 07:57
19 липня начальником Центру Жанною Омельченко проведено методичну нараду для фахівців із соціальної роботи. Підбито підсумки роботи за І півріччя 2019 року, за якими, з січня по липень, зареєстровано 126 повідомлень про дитину, сім’ю, особу, яка перебуває у складних життєвих обставинах. Проведено 126 оцінок потреб та складено 207 висновків, за результатами яких, на обліку сімей СЖО станом на 01.07.2019 перебуває 124 родини. З них під соціальним супроводом фахівців – 73. Фахівцями із соціальної роботи перевірено цільове використання батьками державної допомоги при народженні дитини у 115 сім’ях ОТГ, допомоги по догляду за хворою дитиною – в 1 сім’ї; обстежено матеріально-побутові умови у 174 сім’ях. Проведено 107 інформаційно-просвітницьких заходів.
30 Травня, 2019 р., 13:53
29 травня проведено розширене засідання комісії з питань роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Розглянуто питання про стан виховання та догляду за дітьми в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, про роботу з особами, які перебувають на обліку Центру соціальної підтримки сімей та дітей (інформували фахівці із соціальної роботи Т.Чернета, С.Палій, А.Балацирь, М.Голодна, Л.Кузніцова,  В.Сірченко). В роботі комісії взяли участь селищний голова Л.Милашевич, заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань А.Оніпко, в.о. старост Веселоподільського, Липнягівского, Степанівського, Товстівського, Вереміївського старостинських округів, представники служби у справах дітей, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Семенівського відділення поліції, відділів селищної ради. З 22-х родин, запрошених на засідання, з’явились 15. Батьків попереджено про належне виконання  батьківських обов’язків, а саме: забезпечення дітей одягом, взуттям, які відповідають сезону та потребам, харчуванням, засобами гігієни, ліками (за потреби), книгами, іграшками, ін. речами, необхідними для повноцінного розвитку; наведення порядку в будинку та на подвір’ї, проведення ремонту (за потреби), дотримання санітарно-гігієнічних норм; змістовне проведення дітьми літніх канікул; неприпустимість залишення їх без нагляду; витрачання не за призначенням державної соціальної допомоги на дітей; зловживання алкогольними напоями, жорстокого поводження, проявів насильства щодо дітей. По кожній сім’ї членами комісії прийнято відповідне рішення щодо захисту прав та інтересів дітей.
29 Травня, 2019 р., 13:14
Фахівці із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей селищної ради, в рамках реалізації ініціативи «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Полтавській області», взяли участь у дводенному тренінгу «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми», що проходив в м. Полтава та був організований і проведений Благодійною організацією «Світло надії». Фахівці отримали сертифікати про проходження навчання та необхідні знання для проведення відповідної роботи та надання необхідних соціальних послуг жителям Семенівської ОТГ. Дякуємо організаторам та тренерам Тетяні Ісаєвій і Світлані Большевій за змістовність, атмосферу заходу та співпрацю з питань соціального спрямування.