Територіальний сервісний центр 5347 регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС)

(ТСЦ МВС № 5347) Головна сторінка

Надання послуги із замовлення індивідуальних номерних знаків тимчасово призупинено

Сервісний центр МВС тимчасово призупиняє надавати послуги із замовлення індивідуальних номерних знаків. Це пов’язано із погіршенням воєнної безпеки в місцях розташування виробничих потужностей завода-виробника, які буде перенесено на іншу локацію.

15:53:21 27.02.2024

Запускаємо міжнародну доставку посвідчення водія в Болгарію, Францію, Нідерланди, Туреччину та Австрію

Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС – є обмін посвідчення водія. Вона актуальна для багатьох водіїв не тільки на території України, а й серед наших співгромадян, які були вимушені тимчасово виїхати.

13:28:23 26.01.2024

Протермінованими посвідченнями водія можливо користуватись під час воєнного стану

З початку цього року понад 11 тисяч громадян вперше отримали посвідчення водія. Ці документи дійсні 2 роки з дати видачі у сервісному центрі МВС. Після закінчення цього терміну їх необхідно обміняти.

13:21:17 26.01.2024

Доступна міжнародна доставка посвідчення водія ще у 8 країн світу

Послуги сервісних центрів МВС стають все більш доступними за кордоном. У зв’язку з повномасштабним вторгненням, за межі країни виїхали багато українців. Але навіть за тисячі кілометрів вони можуть отримувати одні з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС.

10:07:57 26.12.2023

Італія стала сьомою країною, де наші співгромадяни мають можливість отримувати одну з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС за кордоном.

13:20:39 28.11.2023

Замість «У» буде «Н»: зміниться позначення навчальних транспортних засобів

В Україні внесли зміни до Правил дорожнього руху. Відповідно до них навчальний транспортний засіб як сервісних центрів МВС, так і автошкіл позначатимуть по-новому. Зокрема, зміниться розпізнавальний знак.

11:07:32 02.11.2023

Відновлення втраченого чи викраденого посвідчення водія відтепер доступне у Польщі

Одразу в чотирьох містах Польщі у підрозділах ДП «Документ» українці можуть відновлювати своє посвідчення водія. Ця країна стала другою після Туреччини, в якій запустили нову послугу для наших співгромадян, що були вимушені виїхати за кордон.

10:56:31 02.11.2023