Територіальний сервісний центр 5347 регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС)

(ТСЦ МВС № 5347) Головна сторінка

Випив – за кермо не сідай: сервісні центри МВС Полтавщини нагадують як отримати посвідчення водія після позбавлення прав на керування

Безпека на дорозі є дуже важливою, тому керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння є неприпустимим. Адже такий водій є небезпечним не тільки для пасажирів, а й пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

09:19:48 23.07.2024

Як обміняти посвідчення водія на сучасний зразок

Бути сучасним, йти в ногу з часом та рівнятися на кращий світовий досвід. Україна рухається в бік ЄС, і сервісні центри МВС запозичують практики європейських країн. Ми видаємо посвідчення водія наближені до європейських зразків.

11:22:37 02.07.2024

Як виявляють фальшиві посвідчення водія, кому вигідно їх продавати та як боротися з шахраями?

Патрульна поліція продовжує фіксувати фальшиві посвідчення водія. Днями на Полтавщині виявили двох водіїв з підробленими документами. Про це повідомляє на своїй сторінці соціальних мереж Патрульна поліція Полтавської області.

08:12:53 18.06.2024

Ознайомся з маршрутами практичного іспиту — складай впевнено

Одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС – складання практичних іспитів для отримання посвідчення водія. Заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко розповіла, що з початку року на Полтавщині 10 793 кандидатів у водії перевіряли практичні навички з керування транспортними засобами. І лише 30 % з них успішно склали іспит з першого разу.

13:58:53 11.06.2024

Що варто знати, якщо плануєте позбутися старого автомобіля

Якщо автомобіль згорів, після ДТП або вийшов із ладу й не придатний для використання, то його власник вирішує здати на металобрухт або в інший спосіб позбутися старого транспортного засобу. Слід пам’ятати, що перед цим автівку потрібно зняти з обліку в сервісному центрі МВС. Вибракування є процес зняття автомобіля з обліку та передачу його на утилізацію.

08:58:55 04.06.2024

На брифінгу Ірини Пархоменко розповіла про послугу з визначення «належного користувача» та її користь для власників транспортних засобів

Належний користувач – це особа, яка на законних підставах керує авто, яке їй не належить. Ця особа несе відповідальність зокрема за порушення ПДР.

13:24:07 28.05.2024

Регіональний сервісний центр МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях обслуговує пенсіонерів органів внутрішніх справ

В регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях вже активно працює сектор з пенсійних питань. Сектор веде облік пенсіонерів  МВС, здійснює прийом заяв та документів від громадян для призначення та перерахунку пенсій.

14:55:40 10.05.2024