Третій відділ Кременчуцького районного ТЦК та СП

Через повномасштабне вторгнення російських військ в Україні було введено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Загальній мобілізації підлягають військовозобов’язані громадяни, які не мають права на відстрочку та були визнані придатними чи обмежено придатними до військової служби. Призов за мобілізацією на сьогодні є основним способом комплектування Збройних Сил України, а військовий облік є, очевидно, однією з основних складових підготовки і проведення мобілізації. Проте деякі несвідомі громадяни не лише самостійно не прибувають до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем військового обліку у випадку зміни військово-облікових даних, як того вимагають Правила військового обліку, що затверджені постановою кабінету міністрів, а й відмовляються прибувати до ТЦК та СП навіть після виклику (вручення повістки). Звичайно ж подібні порушення несуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

09:39:46 10.11.2023

Третій відділ Кременчуцького РТЦК та СП  інформує

Третій відділ Кременчуцького РТЦК та СП  повідомляє,  що  усі чоловіки віком від 18 до 60  років, які  проживають або зареєстровані на території громади  повинні  прибути до третього відділу Кременчуцького РТЦК та СП   за адресою: смт. Семенівка, вул. Шевченка, б.28 з метою  уточнення даних  та вразі потреби проходження військово-лікарняної комісії.

14:59:58 02.03.2023

Прийом громадян керівним складом третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Відповідно до вимог Інструкції про організацію розгляду звернень та проведення особистого прийому громадян у Міністерстві оборони та Збройних Силах України, затвердженої наказом МОУ від 28.12.2016 р. №735 у третьому відділі Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводиться робота щодо розгляду та вирішення питань, порушених у письмових зверненнях та під час особистого прийому громадян. Керівний склад третього відділу Кременчуцького РТЦК та СП здійснює прийом громадян з питань його компетенції.

16:11:59 23.06.2022