Управління ДМС у Полтавській області

Чи можна мати два діючих закордонних паспорти? – відповідаємо на актуальне запитання від громадян

Згідно з чинним законодавством, кожен громадянин України має право мати два чинних закордонних паспорта. Якщо, наприклад, людина подає документи на новий закордонний паспорт, при цьому старий є чинним, то вона має право залишити його.

08:34:39 22.04.2024

Як оформити паспорт громадянам з тимчасово окупованих територій

Повнолітні громадяни України, які проживали на тимчасово окупованій території і не оформлювали паспорт громадянина України, можуть зробити це на підконтрольній урядом України території. Для цього необхідно звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби.

08:17:22 08.04.2024

Міграційна служба Полтавщини: перевірте термін дії своїх документів

Біометричні документи, що посвідчують особу чи дають право подорожувати, є майже в кожного українця, але не усі знають, що вони не безстрокові, тобто мають певний термін дії, по закінченню якого стають недійсними.

09:06:51 25.03.2024

14:21:25 11.03.2024

Як забрати замовлені документи у підрозділі міграційної служби, перебуваючи закордоном?

Якщо ви перебуваєте за кордоном й не встигли своєчасно отримати замовлений у підрозділі Державної міграційної служби закордонний паспорт чи ID-картку, то забрати ці документи можливо через закордонні дипломатичні установи України.

11:37:24 08.03.2024

Особливості оформлення дитячого закордонного паспорта

Нагадуємо мешканцям Полтавської області, що процедура оформлення дитячого закордонного паспорта відрізняється від документування дорослих – такий паспорт може бути оформлений з народження та видається на 4 роки, присутність дитини під час подачі документів не завжди є обов’язковою.

11:30:37 09.01.2024