A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відділ культури та дозвілля

Проведено семінар-нараду КУ «Семенівська центральна бібліотека»  з  бібліотечними працівниками її філій

15 березня проведено семінар-нараду КУ «Семенівська центральна бібліотека»  (директор Лідія Шумейко) з  бібліотечними працівниками її філій. У нараді взяла участь селищний голова Людмила Милашевич.

13:10:15 15.03.2023

Проведено семінар-нараду із працівниками клубних закладів громади

14 березня проведено семінар-нараду із працівниками клубних закладів громади. Підвела підсумки роботи філій комунального закладу «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради» за 2022 рік начальник відділу культури та дозвілля Інна Календарь, проаналізувавши результати роботи кожної філії. Детально обговорено проведені ними заходи, стан утримання прилеглих територій, участь в обласних конкурсах та оглядах і ряд інших питань. Також Інна Іванівна наголосила на значній участі наших працівників у наданні допомоги нашим землякам-захисникам та благодійному фонду «Разом до Перемоги» (голова Назар Борисенко). Так, протягом року ми систематично перераховували одноденний заробіток до фонду, що склало 195 343 гривень. Актуальне питання ведення військового обліку піднято головним спеціалістом відділу Юлією Скриль, яка ознайомила присутніх із новими вимогами Постанови КМУ №1487. Спеціаліст відділу культури та дозвілля Ірина Гунько зосередила увагу працівників закладу на питаннях ідентифікації та вивчення нематеріальної культурної спадщини, навела приклади занесення елементів НКС до об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, зазначила на важливості цієї ділянки роботи для збереження культурних традицій українського народу. Тимчасово виконуюча обов’язки директора ЦБК Тамара Шевела повідомила про результати виїзних перевірок роботи філій, окремо наголосивши на виявлених недоліках та відзначивши позитивні сторони діяльності; наголосила на змінах до графіка роботи філій тощо. Олександр Новобранець, методист центрального будинку культури, підвів підсумки роботи над складанням річного звіту про роботу за 2022 рік та реалізацією плану заходів на 2023 рік.

15:21:00 14.03.2023

Проведено робочу нараду з працівниками закладів культури клубного типу

02 лютого в залі засідань Семенівської селищної ради під головуванням начальника відділу культури та дозвілля Семенівської селищної ради Інни Календарь проведено робочу нараду з працівниками закладів культури клубного типу. В нараді взяла участь селищний голова Людмила Милашевич.

14:51:06 03.02.2022

Проведено нараду з керівниками закладів культури територіальної громади

 01 лютого начальником відділу культури та дозвілля Інною Календарь проведено нараду з керівниками закладів культури територіальної громади – Лідією Шумейко (Семенівська центральна бібліотека), Оленою Долиною (Дитяча мистецька школа), Світланою Феніч (ЦБК) та Лілією Яровою (Семенівський краєзнавчий музей). У ході наради підбито підсумки роботи галузі за 2021 рік, окреслено плани на поточний рік, обговорено ряд питань, що потребують вирішення. Так, актуальним є проведення заходів із державної реєстрації речових прав юридичних осіб на нерухоме майно. Вичерпну інформацію з цього питання та алгоритм дій надав державний реєстратор ЦНАПу Євгеній Затуливітер. Розглянуто також питання формування базової мережі закладів культури, яке передбачає внесення змін до структури та штатного розпису комунальних закладів сфери культури, обговорено та винесено пропозиції до формування проєкту рішення сесії селищної ради. Наголошено також на необхідності виконання заходів із дотримання трудового законодавства у частині обліку трудової діяльності працівників в електронній формі. Крім того, розроблено та узгоджено план проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Героїв Небесної Сотні та ін. Також, відповідно до постанови КМУ від 02.12.2021 №1388 «Про затвердження переліку музеїв та заповідників, в яких зберігаються музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини Музейного фонду України», необхідно провести інвентаризацію основного фонду краєзнавчого музею та оновити склад музейної ради. У ході наради, серед інших, також дано доручення щодо активізації роботи з висвітлення діяльності закладів культури.

14:57:03 01.02.2022

Щиро вітаємо з Днем народження!

3 січня свій ювілейний день народження відзначає творчий та успішний викладач Семенівської дитячої школи мистецтв Борис Іванович Долина.

09:12:46 03.01.2022

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене з метою «утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України. У центральній бібліотеці з нагоди Дня Гідності та Свободи організовано книжкову виставку тематичної літератури. Начальник відділу культури та дозвілля Інна Календарь, відкриваючи виставку, зазначила, що це одне із значущих свят у низці дат, пов’язаних із новітнім державотворенням. «Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в нашій пам’яті назавжди» - наголосила директор центральної бібліотеки Лідія Шумейко. Також за круглим столом проведено бесіду, у ході якої згадано події 2004 та 2013 років, їх учасників.

13:37:06 19.11.2021

Прикрашаємо парк ім.Л.Глібова

23 вересня з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у парку ім.Л.Глібова проведено акцію з озеленення: учасниками народного аматорського колективу "Криниця", працівниками Веселоподільського старостату і відділу культури та дозвілля висаджено півонієву алею уздовж однієї із доріжок. Мета заходу - прикрасити улюблений парк, зробити його квітучим, красивим. З гарним настроєм та натхненням учасники заходу висадили близько 50 кущів півоній, які навесні своїми яскравими кольоровими суцвіттями майорітимуть та радуватимуть гостей.

16:24:59 23.09.2021

02 серпня проведено виїзну нараду

02 серпня 2021 року відбулася виїзна нарада за участі працівників комунального закладу «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради» з питань підготовки до обласного Свята веселої мудрості, яке проводила начальник Відділу культури та дозвілля Інни Календарь у парку ім.Л.Глібова. Розглянуто схеми розташування локацій свята, питання упорядкування території повітового містечка, козацьких куренів, а також організації обласного конкурсу читців-гумористів та фестивалю «Мотиви осені». Проведено розподіл обов’язків згідно сценарного плану заходу, обговорено виступи-інсценізації та вирішено ряд інших питань.

13:45:29 02.08.2021

Нарада працівників клубних закладів

22 липня проведено нараду з керівниками закладів культури Семенівської селищної територіальної громади. У вступному слові селищний голова Людмила Милашевич зазначила, що клубні заклади є головними осередками, навколо яких існує культурне життя в сільській місцевості, та які реалізовують державну політику у сфері культури. Тому саме на завідувачах філій Центрального будинку культури лежить відповідальність за збереження національних традицій, розвиток творчих надбань жителів громади, виховання патріотизму, організація змістовного дозвілля та заходів з відзначення державних свят, пам’ятних дат на належному рівні. Упродовж цієї теми начальник Відділу культури та дозвілля Інна Календарь ознайомила присутніх з планом масових заходів на серпень-вересень, адже на цей період припадають найбільші свята – День Державного Прапору України та 30-та річниця Незалежності України, Дні села у багатьох населених пунктах громади, обласне Свято веселої мудрості. Проведено аналіз роботи за І півріччя 2021 року та окреслено основні напрямки роботи у ІІ півріччі 2021 року. Наголошено на оновленій структурі комунального закладу «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради», затвердженій сесією селищної ради від 12.07.2021. Також обговорено питання участі народних аматорських колективів у фестивалі «Чиста криниця», що відбувається щорічно в рамках проведення Сорочинського ярмарку. У ході наради завідувачами клубних закладів було вирішено ряд організаційних питань з директором комунального закладу «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради» Світланою Феніч.

13:40:51 22.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора