ЗАЛУЧЕНО МОЛОДЬ ДО СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ

Одним із напрямків діяльності відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради (ОТГ) є  сприяння у проведенні заходів, що пропагують ведення здорового способу життя, заняття спортом та фізичною культурою. 24 червня  2018 року в с. Великі Липняги з нагоди Дня молоді фахівцем із соціальної роботи Ліною Кузніцовою організовано змагання  з волейболу. Учасники – молоді особи, що проживають на території  Липнягівського старостинського округу. Були створені дві команди, обрані капітани.

Требін С.С-капітан                                                        Данилейко В.Є-капітан

Дзех О.О.                                                                       Кошелєва А.І

Дзех М.О.                                                                      Данченко В.О.

Прохоренко Б. В                                                          Минтюк М.М.

Кошелєва Анжела                                                       КлимакаР.О

Семенюта М.А                                                              Андрущенко С.І

Барвінов Б.В.                                                                 Минтюк О.С

Бершацький В.М.                                                         Кравченко Д.В

Змагання проходили цікаво та захоплююче. У запеклій боротьбі, під оплески вболівальників, перемогу здобула команда Требіна Станіслава Сергійовича. Після змагань перемогу розділили всі учасники, скуштувавши смачний шашлик. Хочеться висловити подяку в.о старости Стеценку Юрію Сергійовичу за подарований волейбольний м’яч для молоді села, підтримку та допомогу у проведенні змагань. А також подяка судді змагань Білову І.І. та  всім учасникам  та вболівальникам за любов до спорту  та  участь у змаганнях.