Затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

СЕМЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЕМЕНІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Одинадцята   сесія селищної ради

першого скликання

23 листопада 2016 року

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів на 2017 рік

Відповідно до ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року,керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2017 рік (додаток 1).
  2.  Виконавчому комітету Семенівської селищної ради (секретар виконкому — Бардалим А.В.) забезпечити оприлюднення даного рішення  на офіційному сайті селищної ради  в 10-денний  термін  з дня його прийняття.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  селищної ради з питань планування, бюджету і фінансів, житлово-комунального господарства та торгівельно-побутового обслуговування населення.
  4. Термін контролю-постійно.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                                   Л. П. МИЛАШЕВИЧ

Завантажити повну версію документа