Заява про наміри забудови земельної ділянки в селищі Семенівка по вул. Матросова, 39а

Заява  про  наміри забудови земельної ділянки

в селищі Семенівка по вул.. Матросова, 39а

1. Інвестор (замовник) – фізична особа Дрига Сергій Вікторович

2. Місце розташування  майданчика будівництва – вул. Матросова,  39а

с-ше Семенівка, Полтавської області

3. Характеристика діяльності  – реконструкція магазину під автомобільний газозаправного пункту (АГЗП стаціонарний), належить до об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку (відповідно до Постанови Кабміну від 27.07.1995 р. №554 зі змінами від 14.02.2001 р. № 142). АГЗП обладнаний необхідними системами, які забезпечують безпечне приймання, зберігання, заправку автотранспорту зкрапленим вуглеводним газом(ЗВГ). Технічні і технологічні дані – АГЗП стаціонарного типу. Ємність надземного резервуару зберігання ЗВГ 10м3., Гарантійний строк експлуатації технологічного обладнання – 15 років, транскордонний вплив відсутній.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності –  Розширення мережі дорожнього сервісу автотранспорту. Забезпечення споживачів якісними паливно-мастильними матеріалами  для заправлення автотранспорту.

5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

земельних –  земельна ділянка на правах приватної власності, площа ділянки 0.031Га, забудови 60м2.

сировинних – при будівництві - будівельні матеріали місцеві. При експлуатації – не потрібно.

енергетичних – під час будівництва – електроенергія – існуюча лінія 0.4кВ. – 5кВт/годину, при експлуатації – електроенергія  7 кВт. за годину, (існуючі лінії 10,  0.4 кВ.).

водних – При будівництві -0,3 м3 в добу, вода питної якості із тимчасової системи водопостачання.  При експлуатації - вода питної якості 0.05м3/добу– привозна,

трудових – при будівництві -силами українських будівельних та монтажних організацій – до 5 осіб будівельно-монтажного персоналу;

- в період експлуатації – 2чоловіка.

6. Транспортне забезпечення (під час будівництва та експлуатації) – автомобільні перевезення (загальнобудівельний, пасажирський транспорт) – по існуючих автодорогах.

7. Екологічні та інші обмеження діяльності – згідно планової діяльності для АГЗП нормативно встановлена санітарно-захисна зона(СЗЗ) 100 м. та додержуеться в повному обсязі.

Максимально-допустимі викиди шкідливих речовин на межі СЗЗ не повинні перевищувати гранично - допустимі концентрації і безпечні рівні впливу забруднюючих речовин в атмосферному повітрі населених пунктів. Очікуваний рівень звукового впливу від сумарного впливу проектованого обладнання на межі СЗЗ не повинен перевищувати допустимого рівня.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території – топографо-геодезичні, інженерно-геологічні, гідрологічні, екологічні, археологічні та ін. вишукування виконуються у необхідному обсязі. Проектні рішення в період будівництва та експлуатації будуть забезпечувати раціональне використання ґрунту, передбачені заходи протидії підтопленню, просіданню, активізації інших екзогенних процесів, охоронні, відновлювальні, захисні та компенсаційні заходи.

9. Можливі впливи планованої  діяльності на навколишнє середовище

клімат і мікроклімат – вплив відсутній;

геологічне середовище – вплив не очікується

повітряне середовище – при будівництві – тимчасові викиди при зварювальних, фарбувальних роботах та транспорту – ксилол – 0,071 т/рік, уайтспирит – 0,0204 т/рік,  оксид заліза 0,0012 т/рік, марганець та його сполуки – 0,00014 т/рік, окис хрому – 0,00019 т/рік, фториди неорганічні – 0,0002 т/рік, фтористі газоподібні сполуки – 1,4*10-7 т/рік,  пил неорганічний, що містить діоксин кремнію 20-70% – 0,057 т/рік, пил неорганічний, що містить діоксин кремнію >70% - 0,024 т/рік, окис вуглецю 0,0128 т/рік, оскиди азоту – 0,034 т/рік.  При експлуатації – періодичні короткочасні викиди від технологічного обладнання (граничні вуглеводні) 1,216 т/рік.

водне середовище – використання води на господарчо-побутові потреби 0.05 м3/добу, водовідведення побутових стоків – 0.05 м3 /добу в існуючий вигріб.

грунти: негативних впливів не передбачається. Територія АГЗП має благоустрій та озеленення.

Рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти – на земельній ділянці є зелені насадження і підлягають максимальному збереженню. Реконструкція АГЗП не потребує знесення існуючих зелених насаджень. Площадка реконструкції не розташована на території, що відзначається наявністю ареалів розповсюдження тварин. АГЗП, включаючи його інженерні комунікації не розміщується у межах території та об’єктів природно-заповідного фонду;

навколишнє соціальне середовище – покращення та розширення мережі сервісу автомобільного транспорту.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації,  знешкодження або безпечного захоронення – будівельні відходи 0,5 т та сміття від прибирання території 0,3 т. носять тимчасовий характер і вивозяться на полігон твердих відходів (ПТВ) за договорами з комунальними службами. При експлуатації відходи побутові збираються в спеціальних контейнерах (2,88 т/рік) і разом із сміттям від прибирання території (19,2 т/рік) вивозяться на ПТВ за договорами із комунальними службами. Також утворюються відходи у вигляді обтиральних матеріалів (0,025 т/рік), осад з ЛОС (0,05 т/рік) та відпрацьовані ртутьвміщуючі лампи (1 шт.). Ртутні лампи здаються на спец підприємства згідно укладеного договору. Нафтовміщуючі відходи (0,01 т/рік) вивозяться на нафтопереробні підприємства на регенерацію.

11. Обсяг виконання проекту ОВНС – в повному обсязі згідно ДБН А.2.2-1-2003*.

12. Участь громадськості – з проектними матеріалами по будівництву АГЗП можливо ознайомитись або надати пропозиції у робочий час за адресою: с.Семенівка Полтавської області вул.Незалежності 44А селищному голові.

Громадські слухання по питанню будівництва АГЗП відбудуться  о 10 годині 12 листопада2016р. в приміщенні селищної ради за адресою с.Семенівка Полтавської області вул.Незалежності 44А

Замовник:

фізична особа Дрига Сергій Вікторович