До уваги громадян!

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в громаді, налагодження зв’язку між селищною радою і населенням громади, а також зменшення надходжень письмових звернень громадян та кількості відвідувачів на особистих прийомах  згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з вимогами Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" у  селищній раді працює телефон довіри та гаряча телефонна лінія селищної ради.

Жителі громади зможуть зателефонувати за номером (05341) 91-1-01 щовівторка  з 10:00 до 11:00 на телефон гарячої телефонної лінії та  щосереди  з 10:00 до 12:00 год на телефон довіри, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію. Всі дзвінки будуть зареєстровані працівниками відділу документообігу, контролю та інформаційної політики виконавчого комітету  і подані на розгляд керівництву селищної ради для вжиття заходів та вирішення.

Терміни розгляду звернень

Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян" звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

12:58:22 16.10.2023

ЕЛЕКТРОННЕ  ЗВЕРНЕННЯ  ГРОМАДЯН

Як надіслати електронне звернення Шановні громадяни!    До Семенівської селищної ради можна звернутися за допомогою електронного звернення, яке можна надіслати на е-адресу semenivka_sr@ukr.net.

15:26:50 01.06.2021

До уваги громадян!

Згідно зі статею 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, які зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом  строк.

09:38:33 31.05.2021