Оголошення

До уваги жителів  та керівників підприємств, установ, організацій, Семенівської об’єднаної територіальної громади .

11:55:06 24.04.2018

Творчий звіт колективів художньої самодіяльності закладів культури Семенівської ОТГ

30 березня в приміщенні Семенівського районного будинку культури відбудиться творчий звіт колективів художньої самодіяльності закладів культури Семенівської об’єднаної територіальної громади.

10:43:38 26.03.2018

До Семенівської об"єднаної територіальної громади приїздить святиня Свято- Миколаївського жіночого монастиря Запорізької єпархії - Чудотворна ікона з частиною мощей Святого Миколая

22, 24 та 25 березня до Семенівської об’эднаної територіальної громади прибуде святиня Свято- Миколаївського жіночого монастиря Запорізької єпархії- Чудотворна ікона з частиною мощей Святого Миколая Чудотворця.

16:30:00 20.03.2018

До уваги жителів Семенівської об’єднаної територіальної громади, які є власниками племінних та товарних свиней, великої рогатої худоби, овець та кіз.

09:20:00 20.03.2018

До уваги жителів та фізичних осіб підприємців с. Карпиха, с. Вереміївка, с. Тарасівка та смт. Семенівка (мікрорайон Цукрозавод та Н. Доба)

До відому населення Семенівської об’єднаної територіальної громади: с. Карпиха, с. Вереміївка, с. Тарасівка, смт. Семенівка (мікрорайони цукрозаводу та Н. Доба) та фізичних осіб підприємців.

11:11:00 16.03.2018