17 червня 2022 року

17.06.2022

1.Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

2.Про погодження режиму роботи магазину «Оптовичок» ФОП Пустовіт О.М

3.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Семенівської селищної ради на 2021 - 2025 роки

4.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної ради (без зазначення конкретної інформації).

5.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної ради (без зазначення конкретної інформації).

6.Про безоплатне  поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

7.Про внесення змін до Програми розвитку та фінансування охорони здоров’я на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки (із змінами)