07 липня 2022 року

07.07.2022

1.Про внесення змін до показників бюджету Семенівської  селищної громади на 2021 рік.

2. Про передачу паливно-мастильних матеріалів

3.Про затвердження річного графіку накопичення місцевого матеріального резерву Семенівської селищної ради для запобігання, ліквідації надзвичайних  ситуацій  техногенного  і  природного  характеру  та  їх  наслідків

4.Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

5. Про надання дозволу на облаштування благоустрою прилеглої території  приміщення магазину «Мрія».

6.Про погодження графіку роботи торгівельного об’єкту – продуктового магазину  «Мрія» ФОП Даценко М.Б.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №10 від 20.01.2022 «Про організацію та види оплачуваних громадських робіт на території Семенівської селищної ради на 2022 рік».

8.Про затвердження структури та параметрів реєстру  «Отримувач послуг ЦНАП» Управлінської геоінформаційної системи Семенівської територіальної громади.

9. Про можливість особи бути опікуном над недієздатною особою

10.Про затвердження переліку  осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву на отримання компенсації витрат

11.Про надання соціальних послуг Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради

12.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної ради (без зазначення конкретної інформації)