До уваги бізнес спільноти громади!

До уваги сільгосптоваровиробників!

Шановні аграрії! Виконавчий комітет Семенівської селищної ради повідомляє, що для забезпечення організації дотримання основних вимог санітарного законодавства під час проведення робіт із пестицидами і агрохімікатами, необхідно за три доби повідомляти органи місцевого самоврядування  про заплановане застосування  засобів захисту  рослин.

09:15:42 21.06.2023

Сміливі гранти на розвиток власної справи!

Оголошено набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Дія. Бізнес. Полтава, “Повір у себе” та благодійна організація “Світло надії”. Якщо ти маєш цікаві бізнес-ідеї або вже відкрив власну справу і потребуєш коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для тебе. Учасниками проєкту можуть стати: ● мікропідприємці, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Херсонська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська, та Хмельницька області). Перевагою під час відбору буде можливість працевлаштування осіб із інвалідністю, ВПО, родин військовослужбовців тощо; ● внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, особи з незахищених груп населення у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Херсонській, Харківській, Тернопільській, Чернігівській, та Хмельницькій областях, які ще не мають власної справи, але мають амбіції та бажання розвивати українське виробництво. ● ветерани-військовослужбовці, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації На учасників очікує навчання та підготовка бізнес-планів для покращення та розвитку їх власного бізнесу. Після цього відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримують міні-гранти у вигляді обладнання, яке було зазначено у бізнес-плані і необхідне для безпосередньої реалізації цих бізнес-проєктів. Цього разу грант отримають 45 учасників і суму до 70 000 грн, які можна витратити на обладнання для своєї справи. Заявки на участь приймаються за двома грантовими категоріями: «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво». Грантова програма за категорією «Самозайнятість» орієнтована на безробітних жінок та чоловіків віком від 20-55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації. Перевага надаватиметься учасникам, що належать до категорій: внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, військовослужбовців, люди з інвалідністю, жінки, що постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства. Грантова програма за категорією «Мікропідприємництво» орієнтована на жінок та чоловіків віком від 20-55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстрований ФОП, ТОВ), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні території. Пріоритет участі надаватиметься мікропідприємствам (ФОП, ТОВ), що мають на меті, в рамках конкурсу, створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення, зокрема для: внутрішньо переміщених осіб, родин військовослужбовців, військовослужбовців, людей з інвалідністю, жінок, що постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства. Заявки на участь у грантовій програмі необхідно подати до 18:00 11 червня, заповнивши анкету. посилання https://docs.google.com/.../1pD3VfYTQR5NvKvlMzRaBDHl.../edit Положення про конкурс тут. https://drive.google.com/.../1LPEPGeIMedK2x5I6e7.../view А вже 5 червня чекаємо тебе на вебінарі-зустрічі. Детальніше у соціальних мережах проєкту: Інстаграм Фейсбук Завдяки сміливим українцям на фронті, ми маємо можливість розвивати економіку країни в тилу. Давайте розвивати Україну разом! Адже сміливі завжди отримують результат!

11:32:22 30.05.2023

Mercy Corps розпочинає прийом заявок для підтримки підприємств в сфері сільського господарства у розмірі 40 000 доларів США

Відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради повідомляє, що міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps у рамках Програми підтримки економічної стійкості України (далі — програма) розпочинає   прийом    заявок    на    отримання   фінансової    допомоги    від   сільськогосподарських  підприємств,        зокрема                      фермерських              господарств у розмірі     40 000 доларів США. Подати заявку на отримання ціеї допомоги можуть       власники малих              та середніх              сільськогосподарських підприємст  Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

09:18:07 30.05.2023

До уваги жителів громади!

До уваги жителів громади! Повідомляємо, що відповідальною за  проведення  моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм  підтримки бізненсу  є заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих  органів Семенівської селищної ради Світлана Анатоліївна Неіленко.

16:12:21 19.05.2023