ПУНКТИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 У СЕМЕНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Пункти вакцинації Адреси Графік роботи
КП "Семенівський центрПМСД" Семенівської селищної та Оболонської сільської ради смт.Семенівка
вул. Шевченка,78

понеділок – субота з 8.00 до 14.00 год

Біляківська АЗПСМ с. Біляки вул. Центральна,43 понеділок – субота з 8.00 до 14.00 год

Веселоподільська АЗПСМ

с.Веселий Поділ вул. Михаська, 58/1а понеділок – субота з 8.00 до 14.00 год
Степанівська АЗПСМ с. Степанівка вул. Миру,7 понеділок – субота з 8.00 до 14.00 год

Вакцинація здійснюється вакцинами:  CoronaVac,  що наявні у достатній кількості.

Вакцинуватись в Пунктах може доросле населення громади за записом через реєстратуру  первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря, або за самозверненням.

При зверненні до Пункту вакцинації потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Запрошуємо жителів громади прийти до вищезазначених Пунктів та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.