Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Кременчуцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Пташиний грип

За даними Європейського агентства з безпеки харчових продуктів та Європейського центру профілактики та контролю захворювань, в період з початку 2021 по кінець 2023 року на фермах у 37 європейських країнах було виявлено близько 3500 спалахів пташиного грипу.

14:00:46 21.03.2024

Пам’ятка для суб'єктів господарювання щодо дотримання вимог санітарного законодавства при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та засобів захисту рослин

У сільськогосподарській діяльності суб’єктами господарювання використовуються різні агрохімікати, пестициди, засоби захисту рослин, які призначені для боротьби з бур’янами, хворобами та шкідниками рослин, а також для підвищення урожайності.

08:09:33 19.03.2024

Пам’ятка для населення щодо дотримання вимог санітарного законодавства при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та засобів захисту рослин

Не лише сільськогосподарські підприємства у своїй діяльності використовують пестициди. На присадибних та дачних ділянках люди теж застосовують, як пестициди так і мінеральні та органічні добрива, щоб збільшити урожай, та вберегти його від шкідників.

08:07:02 19.03.2024

Новий поряд проведення навчання та одержання Посвідчення на право роботи з пестицидами та агрохімікатами

Незабаром розпочнеться сезон застосування засобів захисту рослин, тому звертаюсь до всі сільськогосподарських підприємств та фермерів подбати про безпечне їх використання, для цього необхідно, щоб працівники які будуть їх використовувати пройшли  навчання.

10:42:08 14.03.2024

Спалювання листя та сухої рослинності – небезпека для здоров’я людини та велика шкода довкіллю!

У такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити свою землю спалюючи листя та суху траву - це злочин. Такі дії становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань підрозділів рятувальників, військових та правоохоронних органів.

11:41:19 08.03.2024

Як вберегтися від інфекційних захворювань в період повені

Період весняної повені особливо небезпечний для тих, хто живе поблизу річки, ставка, водойми. Унаслідок весняного паводка, навіть при відсутності затоплення чи підтоплення, до підземних ґрунтових вод, а отже, й до свердловин, колодязів, каптажів природних джерел із скотомогильників, кладовищ, убиралень, хлівів, сміттєзвалищ та інших забруднених територій можуть потрапити збудники інфекційних захворювань: туберкульозу, лептоспірозу, черевного тифу, сибірки, вірусних гепатитів, яйця та личинки гельмінтів, цисти лямблій, дизентерійних амеб, балантидія кишкового та ін. У зв'язку з цим існує ризик спалахів інфекційних хвороб.

15:14:26 29.02.2024

Порядок застосування засобів захисту рослин з урахуванням профілактики отруєння бджіл

Отруєння бджіл засобами захисту рослин може настати внаслідок недотримання суб'єктами господарювання встановлених регламентів та санітарних норм і правил транспортування, зберігання, торгівлі та застосування засобів захисту рослин.

10:40:01 29.02.2024