Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

19 березня 2024 року

Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав Беспалова А. П. щодо  неповнолітньої дитини.

Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав   Фоміної К. В. та Іщенко М. В. щодо     неповнолітніх дітей.

Про продовження терміну перебування малолітньої дитини Манулька М. М.,24.03.2015 року народження, у сімї патронатного вихователя Черненка Сергія Федоровича.

Про надання   Кропивці Златі Сергіївні, 16.12.2019 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

5.Про надання Кропивці Сніжані Сергіївні, 15.12.2004 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання Ляшенку Матвію Максимовичу, 20.04.2015 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про затвердження плану невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі на 2024-2025 роки у Семенівській територіальній громаді.

Про підтвердження адреси об`єкту нерухомого майна.   

Про надання дозволу на встановлення терміналу самообслуговування   

  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора