Сектор містобудування, архітектури та будівництва

Сектор створює в електронному вигляді через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва відомості про:
— містобудівні умови та обмеження, їх зміну, відмову у їх наданні, скасування та зупинення містобудівних умов та обмежень, листи про те, що містобудівні умови та обмеження не надаються;
— будівельні паспорти забудови земельної ділянки, їх зміну, скасування та зупинення.
В паперовому форматі створюються та надаються замовникам:
— паспорти прив'язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;
— витяги з містобудівної документації.

38200 Полтавська обл., Кременчуцький р-н, смт. Семенівка вул. Незалежності, 44.

0534191101

Завідувач сектору

Вадим Іванович Перетятько

Будівельна амністія 2024 — спрощений порядок введення в експлуатацію

3 серпня 2018 року набрав чинності Наказ Мінрегіону 03.07.2018 року №158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» (так звана будівельна амністія). Будівельна амністія — це спрощена процедура прийняття в експлуатацію, зокрема, індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 500 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею  до 500  квадратних метрів, які збудовані (без оформлення дозвільних документів) у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року, за умови, що вони збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення.

11:30:45 23.02.2024