КУ "Центр надання соціальних послуг" Семенівської селищної ради

У Семенівській громаді діє пункт прокату засобів реабілітації

Іноді у житті складаються такі ситуації, коли особи похилого віку або особи з інвалідністю стають назавжди чи тимчасово малорухомою групою населення. Опинившись в складній життєвій ситуації, людині або родичам, які доглядають за нею, доводиться пристосовуватися до нових умов, адаптуватися до потреб, що виникають у зв’язку з інвалідністю або хворобою. Перед ними постає купа питань: спочатку де купити недорогі засоби реабілітації, а потім, після одужання, як їх продати? І тут на допомогу приходить пункт прокату засобів реабілітації, який функціонує у складі відділення організації надання адресної натуральної допомоги комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради. Послуги пункту прокату спрямовані на зменшення обмеження життєдіяльності, відновлення здатності до самообслуговування та соціальної активності, пересування. На даний час у пункті прокату в наявності є інвалідні візки, палиці, ходунки, милиці, матраци проти пролежневі, сидіння у ванну, сходинки у ванну, туалетні стільці. Засобами реабілітації користуються 67 осіб. Засоби реабілітації видаються для тимчасового користування мешканцям громади, які звернулися до Центру та уклали з ним договір на підставі відповідних документів.

14:39:28 11.02.2022

Мова об’єднує всіх. Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради долучилися до написання радіодиктанту

9 листопада, у День української писемності та мови, тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до  радіодиктанту національної єдності по всьому світу.

14:34:02 09.11.2021

Працівниками служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради продовжується спільна робота, щодо виявлення дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та швидкого реагування на повідомлення про такі родини. Сьогодні, 07.10.2021 року здійснено спільний виїзд по селах Заїчинці та Біляки.

16:13:44 07.10.2021

13:42:07 15.09.2021

Соціальна робота із сім'ями, які належать до вразливих груп населення

Сьогодні, 15 липня, здійснено виїзд в с. Вереміївка. Завідувачкою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Жанною Омельченко перевірено діяльність фахівця із соціальної роботи на території села та, спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Вітою Новак, відвідано 5 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. У цих сім'ях виховуються 14 дітей. Перевірено умови їх проживання, забезпечення необхідними речами, харчуванням. Увагу батьків звернено необхідність контролю за зайнятістю дітей влітку та перебуванням у вечірній час. З батьками проведено роз'яснювальні бесіди щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно малолітніх та неповнолітніх дітей, щодо недопущення жорстокого поводження та вчинення насильницьких дій щодо дітей. Надано необхідні рекомендації. Заплановано повторний моніторинговий візит у визначений спільно термін.

10:54:52 29.07.2021