Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

КУ "Центр надання соціальних послуг" Семенівської селищної ради

Працівниками служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради продовжується спільна робота, щодо виявлення дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та швидкого реагування на повідомлення про такі родини.

13:42:07 15.09.2021

Соціальна робота із сім'ями, які належать до вразливих груп населення

Сьогодні, 15 липня, здійснено виїзд в с. Вереміївка. Завідувачкою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Жанною Омельченко перевірено діяльність фахівця із соціальної роботи на території села та, спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Вітою Новак, відвідано 5 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. У цих сім'ях виховуються 14 дітей. Перевірено умови їх проживання, забезпечення необхідними речами, харчуванням. Увагу батьків звернено необхідність контролю за зайнятістю дітей влітку та перебуванням у вечірній час. З батьками проведено роз'яснювальні бесіди щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно малолітніх та неповнолітніх дітей, щодо недопущення жорстокого поводження та вчинення насильницьких дій щодо дітей. Надано необхідні рекомендації. Заплановано повторний моніторинговий візит у визначений спільно термін.

10:54:52 29.07.2021