Сімейні лікарі Семенівської громади

Розпочинаємо серію постів-знайомств із лікарями КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради

Панченко Тетяна Андріївна лікар-терапевт Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчила Куйбишевський медичний інститут в 1982 році.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Терапія»

Загальний стаж роботи лікарем – 40 років.

Продовжуємо серію дописів-знайомств з сімейними лікарями  КП «Семенівський центр ПМСД»

Корхова Олена Миколаївна лікар загальної практики-сімейної медицини Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію в 2005 році.

Має першу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина».

Загальний стаж роботи лікарем – 17 років.

У КП «Семенівський центр ПМСД» працює з 2013 року.Фото без опису

Маринченко Тетяна Миколаївна — лікар загальної практики-сімейний лікар Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію в 2005 році.

Загальний стаж роботи лікарем – 14 років.

У КП «Семенівський центр ПМСД» працює з 2019 року.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:45Фото без опису

Мартус Станіслав Михайлович —лікар загальної практики-сімейний лікар Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут в 1987 році.

Загальний стаж роботи лікарем – 35 років.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:45.Фото без опису

Таценюк Олена Володимирівна лікар-педіатр Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчила Харківський державний медичний університет у 2005 році.

Має першу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Педіатрія»

Загальний стаж роботи лікарем – 17 років.

У КП «Семенівський центр ПМСД» працює з 2013 року.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:45.

Степаненко Тетяна Володимирівна — лікар загальної практики-сімейний лікар Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію в 2014 році.

Загальний стаж роботи лікарем – 8 років.

У КП «Семенівський центр ПМСД» працює з 2014 року.

Тетяна Володимирівна сімейний лікар, який бажає допомогти Вам бути здоровими та активними.

Отже, якщо Ви ще не обрали свого сімейного лікаря – завітайте до медзакладу та укладіть декларацію за адресою: вулиця Шевченка, 78, смт. Семенівка.

Для цього вам потрібно:

1.Записатись на прийом за номером (05341) 91-1-64 на зручний для Вас час.

2.Взяти з собою паспорт, ІПН (індивідуальний податковий номер) та мобільний телефон для отримання SMS-коду.

3.Номер телефону довіреної особи для екстреного зв’язку.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 11:30.

Парвулюсова Ганна Іванівна — лікар-педіатр Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчила Дніпропетровський державний медичний інститут у 1981 році.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Педіатрія»

Загальний стаж роботи лікарем – 38 років.

У КП «Семенівський центр ПМСД» працює з 2013 року.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 11:30.

Олійник Сергій Петрович — лікар загальної практики-сімейний лікар Степанівської амбулаторії ЗПСМ Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчив Полтавський медичний стоматологічний інститут в 1982 році.

Має другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина»

У КП «Семенівський центр ПМСД» працює з 2013 року.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:45.

Гришненко Ганна Василівна — лікар загальної практики-сімейний лікар Веселоподільської амбулаторії ЗПСМ Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут в 1982 році.

У КП «Семенівський центр ПМСД» працює з 2013 року.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:45.

Мусієнко Михайло Григорович лікар загальної практики-сімейний лікар Біляківської амбулаторії ЗПСМ Комунального підприємства «Семенівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

Закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут в 1976 році.

Загальний стаж роботи лікарем – 47 років.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:45

Жадан Марина Іванівна — лікар-педіатр Семенівської амбулаторії ЗПСМ. Закінчила Луганський державний медичний університет у 2020 році.

Марина Іванівна, лікар-педіатр, який бажає допомогти дітям бути здоровими та активними.

Отже, якщо Ви ще не обрали лікаря-педіатра для своєї дитини – завітайте до медзакладу та укладіть декларацію за адресою: смт. Семенівка, вул.Шевченка,78.

Для цього потрібно:

записатись на прийом за номером (05341) 91-1-64 в зручний для вас час;

взяти з собою паспорт, ідентифікаційний номер, свідоцтво про народження дитини, мобільний телефон для отримання sms-коду.

Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 11:30.