Обговорення кандидата на посаду головного лікаря Семенівської ЦРЛ

Дата: 03.12.2016 01:00

Фото без опису1 грудня в Семенівській ЦРЛ пройшла робоча зустріч депутатів районної ради, депутата обласної ради Володимира Куцовола, голови Семенівської РДА Віктора Федоренка з представниками трудового колективу.

Напередодні чергової сесії, на якій народні обранці мають вирішити питання про продовження чи припинення контракту з нинішнім головним лікарем Анатолієм Назаренком, місцева влада вирішила дізнатися у працівників ЦРЛ кого вони хочуть бачити на цій посаді. На разі окрім нинішнього очільника лікарні обговорюються три альтернативні кандидатури: Олександр Романюк, Ігор Пашківський, Віктор Передерій. У ході зустрічі було прийнято рішення провести таємне анкетування серед працівників, котрі беруть безпосередню участь у медичному процесі. В анкеті буде зазначено питання "Кого б ви хотіли бачити на посаді головного лікаря ЦРЛ?" і прізвища чотирьох вище згаданих осіб. Для його проведення була створена комісія у складі представників районної ради і трудового колективу ЦРЛ (загалом 5 осіб). Результати опитування стануть головним орієнтиром для народних депутатів при прийнятті рішення щодо долі головного лікаря ЦРЛ 6 грудня 2016 р. на пленарному засіданні XII сесії районної ради.

За даними Голос Громади

Фото без опису   Фото без опису

Фотоматеріали Голос Громади