30 травня у Семенівці працюватиме пересувний флюорограф.

Дата: 30.05.2016 01:18

30 травня в селищі Семенівка працюватиме пересувний флюорограф з 12 00 год. біля адмінбудинку Семенівської РДА

Тож пропонуємо скористатися можливістю та провести обстеження, адже це сприяє профілактиці та безкоштовній ранній діагностиці легенів, включаючи захворювання на туберкульоз та інші патології, на сучасному цифровому рентгенофлюрографічному апараті. Перевагою цифрового апарату над традиційним плівковим флюорографом є набагато нижчий рівень шкідливого для людини випромінювання: він в 5-10 разів менший.