Досягнення студії образотворчого мистецтва "Золота палітра" під керівництвом Жанни Романенко

Дата: 30.12.2017 09:30

Протягом 2017 року учасниками студії отримали:
- 2 і 3 місця в обласному конкурсі малюнків для дітей з особливими потребами «Повір у себе» (Снігирь Олексій та Гора Лариса )
- 2 місце в обласному конкурсі «Барвисте перевесло» у номінації «Графіка» (Снігирь Олена);
- 1 місце в обласному конкурсі «Охорона праці очима дітей» у номінації «Живопис»Чебан Катерина;
- 3 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби наш рідний край» заробила Міщан Влада
Телешун Дар’я, Михайлюк Анжела нагороджені Грамотами за участь у обласній виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»
1 місця в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби наш рідний край» вибороли Чебан Катерина і Снігирь Олена.
1 місце обласному етапі конкурсу «Воскресни, Писанко»
Делегація від студії "Золота палітра" брала участь у створенні сувенірної писанки від імені дітей Полтавщини, яка експонувалася на Михайлівській площі у Києві.
Зовсім недавно стало відомо, що найактивніші учасниці студії Снігирь Олена та Чебан Катерина отримали 1 місця у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби наш рідний край». Серед більш як 2000 конкурсних робіт їхні роботи отримали Грамоти І ступенів.

Джерело - Голос Громади