Семенівці роззброюються: оперативні дані поліції про місячник добровільної здачі зброї

Дата: 12.10.2017 09:34

Фото без описуНа території Полтавської області триває місяник добровільної здачі зброї

Аналогічна акція проводиться і на Семенівщині. За останніми даними Семенівського відділення району, жителі району встигли "попрощатися" з такими боєприпасами: 4 одиницями мисливської гладкоствольної зброї, 2 армійськими вибуховими пакетами, 1 запалом до гранати Ф-1, 3 набоями до автомата Калашникова, 1 патроном до пістолета Макарова та 200 г артилерійського пороху.
Нагадуємо, що зброя, яку громадяни здають добровільно, може бути зареєстрована в особисте користування за умов, що вона не перебуває в розшуку, не причетна до вчинення злочинів і не є власністю іншої особи.
Зауважимо, що при добровільній здачі зброї, людина звільняється від Кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 263 КК України.
У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся до дозвільної системи Семенівського відділення поліції за адресою: с-ще Семенівка, вул. Шевченка, 43, кабінет №4. Довідка за тел.: 0994154610 або 102.

Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області