Оновлення та ремонт пам’ятника воїнам Другої світової війни в селищі Семенівка

Дата: 08.05.2017 13:24

В селищі Семенівка оновили та відремонтували пам'ятник воїнам Другої світової війни

До Дня Перемоги в селищі Семенівказа за кошти Семенівської селищної ради, працівниками комунальних підприємст, було оновлено та відремонтовано пам’ятник воїнам Другої світової війни та пам’ятник І.А. Сухини. Бола проведена заміна облицювальної плитки на братській могилі, поштукатурено та пофарбовано пам'ятник воїну Другогої світової війни, оновили меморіальні записи воїнів, які віддали свої життя захищаючи Батьківщину від фашизму. А у сквері імені Сухини, відремонтували та пофарбували пам'ятник Івана Архиповича Сухини (І-го секретаря Семенівського райкому комсомолу), який був закатований фашистами в 1942 році.