СВЯТКОВІ УРОЧИСТОСТІ ДО МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ В СЕМЕНІВСЬКОМУ РБК

Дата: 07.03.2018 13:52

Фото без описуСВЯТКОВІ УРОЧИСТОСТІ ДО МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ В СЕМЕНІВСЬКОМУ РБК

За день до 8 березня в с-щі Семенівка пройшов грандіозний концерт. Його відкрив танець "Веснянка" хореографічного колективу "Фурор" разом зі своєю наставницею Оленою Мірошніченко Перлова
Ведучими святкових урочистостей були Віктор Власенко, Олександр Новобранець та
Григорій Шквир, які висловили на адресу жіноцтва не лише словесні побажання, а й подарували прекрасній половині людства чудову пісню.
Від Семенівського селищного голови Людмили Милашевич та депутатів Полтавської обласної ради
Володимира Куцовола та Віталія Кабачка присутнім жінкам було подаровано корзини з квітами.
Із вітальним словом до присутніх звернулися Віктор Федоренко (голова Семенівської РДА), Віктор Юрченко (голова Семенівської районної ради) та
Людмила Милашевич. Остання в своєму виступі відзначила працівників відділу освіти, сімї, молоді та спорту Семенівської селищної ради і БДЮТу, котрі займалися оздобленням сцени районного Будинку культури. Особливо роботу Сергія Анатолійовича Вайла.
Свою творчість глядачам дарували місцеві артисти: вокально-хоровий ансамбль Семенівської ДМШ під керівництвом Івана Саражина; народний фольклорно-етнографічний ансамбль "Криниця" (керівник Лідія Деркач); народний вокальний жіночий ансамбль "Подоляни" (керівник Вячеслав Стрижиус); народний фольклорно-етнографічний ансамбль "Журавка" (керівник Ганна Донець); читачка гуморесок Євдокія Киричок; лауреат ІІ ступеня Міжнародного відкритого фестивалю-конкурсу мистецтв у рамках проекту "Барви Європи" Яна Славутіна; вихованки ДМШ Ольга Рябич та Вікторія Проскурня; естрадний гурт "Резонанс" (керівник Вадим Феніч); працівник районної бібліотеки Валентина Самбур; солістка РБК Валентина Калініна.

За матеріалами: ГолосГромади