Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Спільна нарада з керівниками органів районної влади та місцевого самоврядування.

Дата: 10.11.2016 15:31
Кількість переглядів: 750

Фото без описуНачальник Семенівського відділення поліції провів спільну нараду з керівниками органів районної влади та місцевого самоврядування.


     9 листопада в актовому залі Семенівського відділення поліції начальник відділення Сергій Джулай провів нараду за участю голів Семенівської райдержадміністрації, районної, селищної рад та сільських голів. На нараду також були запрошені керівники інших зацікавлених служб: відділу освіти, управління праці і соціального захисту, кримінально-виконавчої інспекції, та місцевих засобів масової інформації.
Розпочав нараду начальник відділення поліції який ознайомив присутніх з станом криміногенної обстановки в районі та результатами роботи підрозділу за 10 місяців 2016 року. Окремо по кожній сільській раді розроблений та наданий сільським головам аналіз злочинності з визначенням на думку поліції проблемних питань по кожній сільській раді. Керівник поліції визначив фактори, які сприяють вчиненню правопорушень та злочинів на території Семенівського району та запропонував дієві заходи з усунення зазначених факторів. Це в першу чергу встановлення системи відеоспостереження з підключенням камер відео нагляду на ділянках, визначених сільськими громадами, розміщення системи банерів та біг-бордів з профілактичною тематикою та плакатів в навчальних закладах району, проведення спільних з громадськістю патрулювань і таке інше. Сільські голови, у свою чергу, наголошували на проблемних питаннях, які хвилюють населення, таких, як самогоноваріння, порушення правил торгівлі алкоголем у торгових закладах, крадіжки майна громадян, відсутність у підрозділі поліції інспектора дорожнього руху тощо.
Першою підтримала начальника поліції селищна голова Людмила Милашевич, яка подякувала дільничним офіцерам поліції за плідну співпрацю та доповіла присутнім, що завдяки підтримці селищної громади в районі вже встановлено декілька відеокамер, які дозволили попередити пошкодження майна на дитячому майданчику у центрі селища та розповіла про своє бачення користі від встановлення відеоспостереження. Людмила Павлівна пояснила, що вже виділила значні кошти у рамках програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки та закликала присутніх голів до необхідності підтирки місцевої поліції, адже «допомагаючи поліції, ми захищаємо нашу громаду» - сказала Людмила Павлівна. 
Зі словами підтримки виступили також голови Оболоньської, Товстівської та Степанівської сільських рад. Свої пропозиції внесла також начальник відділу освіти Людмила Лопата. Спочатку вона згадала сумну статистику, а саме якою вона була у минулі роки, коли неповнолітніми було скоєно до 40 злочинів і лише завдяки проведеній спільній роботі з поліцейськими вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію і знизити злочинність майже до нуля. Керівник відділу освіти запропонувала начальнику поліції, поряд з працівниками ювенальної превенції та дільничними офіцерами особисто відвідати навчальні заклади району, бо залежно від теперішніх внесків у правове виховання дітей, буде залежати правова освіта наступного покоління. Крім того зазначила, що дуже рада активно розпочатій рейдовій роботі спільно з представниками освіти по розважальних закладах, щоб застерегти підлітків від вживання алкоголю та наркоманії. 
Зі словами підтримки та за такою звернулась до присутніх та Сергія Васильовича начальник Семенівського РВ КВІ УДПтС України в Полтавській області Юлія Лут. Юлія Миколаївна спочатку відповіла на питання сільських голів, а питання були різні, як наприклад про реформування кримінально-виконавчої служби та нові функції підрозділу, чому установи, у яких відбувають покарання жителі Семенівщини не повідомляють заздалегідь про їх звільнення та повернення на територію району та ін.. Керівник поліції запевнив працівників КВІ у тісній взаємодії, співпраці та необхідній допомозі з боку поліції, адже під час здійснення індивідуально-профілактичної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі осіб працівники КВІ не мають ні засобів індивідуального захисту, а ні реальних методів впливу на порушників. 
Останнім виступив голова Семенівської районної державної адміністрації Віктор Федоренко, який підсумував всі обговорені проблеми району та закликав присутніх надати підтримку місцевій поліції задля блага місцевої громади та стабілізації криміногенної ситуації.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису

Матеріал Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора