Громадські слухання щодо проекту “Будівництво пункту накопичення, зберігання, первинної переробки зернових та олійних культур, обсягом зберігання 120 000 тон” з будівництвом на території колишнього ВАТ “Веселоподільський цукровий завод”

Дата: 02.03.2018 15:46

Фото без опису     Сьогодні, 02 березня в сесійному залі Семенівської селищної ради відбулися громадські слухання проекту “Будівництво пункту накопичення, зберігання, первинної переробки зернових та олійних культур, обсягом зберігання 120 000 тон” з будівництвом на території колишнього ВАТ “Веселоподільський цукровий завод”,  який готує ТОВ «Агропромислове об’єднання «Цукровик Полтавщини».

Захід відкрила  Семенівський селищний голова Л. Милашевич.

З  інформацією щодо будівництва об’єкта виступили  генеральний директор АФ “Хорольська” АгроПромХолдингу “Астарта- Київ” Павло Олександрович Кандиба, якого керівництво Астарти визначило куратором даного проекту,  керівник проекту від “Астарта- Київ” Юрій Миколайович Мошня,  інженер будівельник Олександр Вікторович Бойченко.

Проект даного об’єкту розробляє проектувальна компанія “ІнтерПроект” м. Київ, від якої були присутні головний інженер проекту Володимир Олександрович Нереков та інженер проектант Ярослав Сергійович Луцький, які надали вичерпну інформацію щодо проекту будівництва. Також на слуханнях був присутній представник Хорольського комбікормового заводу Олександр Сергійович Бондаренко, який надав присутнім додаткову інформацію.

В ході обговорення даного проекту представникам забудовника були задані питання щодо якості виготовлення проекту, ступеню очистки зерна та утворення відходів виробництва, на що проектантом було надано вичерпну відповідь щодо проекту та всіх експертиз включно з екологічною експертизою до початку виконання робіт.

На громадських слуханнях були присутні жителі смт. Семенівка- Олександр Григорович Михасько, Віктор Юрійович Тур, Сергій Володимирович Тягун, Микола Васильович Скляренко та Юрій Федорович Черненко, Людмила Миколаївна Милашевич. Також в обговоренні взяли участь виконуючі обов’язки старост Вереміївського старостинського округу Анатолій Степанович Антипчук, Степанівського старостинського округу Іващенко Олександр Михайлович, Товстівського старостинського округу Надія Іванівна Ворона та начальник юридичного відділу виконавчого комітету Семенівської селищної ради Микола Вікторович Зайченко. Даний захід відвідала кореспондент  місцевої газети “Голос Громади” - Інна Юріївна Данилейко.