Зустріч школярів з місцевим поетом

Дата: 31.01.2018 15:48

Фото без опису     Нещодавно в Семенівській районній бібліотеці відбулася зустріч з поетом Олександром Коськом. На захід були запрошені учні 6-А класу Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого на чолі з педагогом-організатором, класним керівником  Інною Криворотько.

На початку зустрічі дітям було запропоновано чай з печивом. Ведучою заходу була бібліотекар Ольга Мартус. О. Косько розповів школярам про свій життєвий та творчий шлях, почитав свої вірші. Про творчість поета розповіли учасники зустрічі Любов Мазанько і Олена Кіяшко. Вони також прочитали поетичні та прозові твори О.А.Коська. Школярі уважно і з задоволенням слухали виступаючих, а потім задавали питання і розповіли про враження від почутого.

Насамкінець поет подякував директору  районної бібліотеки Лідії Шумейко та іншим причетним до організації та проведення заходу.

Спонсором зустрічі виступила Семенівська селищна рада.