Нарада робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Семенівської селищної ради ОТГ

Дата: 05.01.2018 15:59

05 січня відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Семенівської селищної ради (ОТГ).  До складу робочої групи увійшли працівники виконавчого комітету Семенівської селищної ради, в.о. старост, представники громадських організацій, молодіжних об”єднань, трудових колективів. У засіданні взяли участь спеціалісти Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування: Вадим Штефан — радник з регіонального розвитку, Олександр Панков — радник з питань просторового планування.

За результатами роботи прийнято відповідні рішення,  окреслено план подальших кроків.